איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

אביזרי האינסטלציה הנדרשים לפתיחת סתימה

אם יצא לכם להוריד מים ולהבין שהמים לא יורדים, יכול להיות שהייתה לכם תקווה בלב. יש מצבים בהם הסתימה משתחררת לבדה בגלל לחץ המים ואנו יכולים לנשום לרווחה, ויש מצבים בהם לא משנה מה נעשה ועד כמה נלחץ חזק עם הפומפה, היא פשוט לא תשתחרר. הנה כמה אביזרי אינסטלציה שיעזרו לכם אפילו בשימוש עצמאי.

לפתוח סתימה זה לא עניין מסובך

אין ספק שפתיחת סתימה בביוב במעמקי האדמה היא משימה קשה, שלרוב מצריכה כלים משוכללים במיוחד. כיום הטכנולוגיה עד כדי כך מתקדמת שיש כבר רובוטים שיכולים לנוע הרחק ממרכז הבקרה שלהם ולשדר תמונה איכותית במיוחד, עם אפשרות לשליחת מיקום מדויק, סימון צינורות, הארה עצמאית ועוד. עם זאת, אביזרי אינסטלציה רבים ופשוטים ביותר עדיין נחשבים ליעילים ביותר כשמדובר בסתימה ביתית יחסית שגרתית. הנה כמה אביזרים שיכולים לפתוח סתימה בקלות.

האביזרים שישחררו את הסתימה בביוב

  • את האביזר הכי מוכר אנו כבר מכירים וזוהי הפומפה, שאמנם גם ככה נמצאת בכל בית אך היא ברוב הסתימות השגרתיות פותרת לבדה את הבעיות. השימוש בה לא מסובך כלל והיא עמידה לאורך זמן רב, בזכות הצורה הדי בסיסית שלה.
  • עוד כלי חשוב שיכול לשחרר סתימות הוא מוט אחיזה. מוט האחיזה היא למעשה מוט ארוך ויחסית גמיש, שיכול להיכנס למעמקי הצנרת, בעיקר לאסלה, ולשחרר את הסתימה. קצה המוט מכיל צבט שיכול לתפוס את אותו גוש שגורם לסתימה ולשלוף אותו החוצה. יש מוטות שמתחברים גם למברגה וכך ניתן לייעל את הפתיחה.
  • יש מספר מוטות פלדה שמגיעים למקומות עמוקים יותר מאשר מוט האחיזה אם כי הקצה שלהם לא כולל צבט. מוטות אלו משמשים כחותר.

אביזרי אינסטלציה

כלים חשמליים  משאבות וחומרי כימיים

אביזרי אינסטלציה רבים קיימים בעולם פתיחת הסתימות, הרי בעיה זו היא בעיה מספר אחת בשכיחותה. יש גם לא מעט שמאבות שיכולות לשמש כפתרונות הולמים כאשר השימוש בהם ידני לחלוטין, אם כי יש גם גרסאות חשמליות יקרות יותר שמתאימות לשימוש של אינסטלטורים. ישנם גם מספר חומרים כימיים שיכולים לעזור בפתיחת הסתימה בטפטוף אל פתחי ניקוז ביתיים.

מנהל אתר • June 4, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content