איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

תיקון מרזבים

תיקון צנרת מרזב

לתקלות במרזבים יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת

המרזב הוא אחד מאותם רכיבים בבית שלנו שתפקידם החשוב הולך בד בבד עם כך שאנחנו לא חושבים על תפקיד זה ולא מבינים אותו בשגרת היום יום שלנו.  מרזבים למעשה, מנקזים את המים בגג הבניין שלנו כך שהם לא יצטברו עליו ויהפכו לבריכה של ממש, דרך צינור ארוך שמחובר למפלס הרחוב – כאשר צינור זה הוא למעשה המרזב. עם זאת, כאשר ישנה תקלה מסוג כזה או אחר במרזבים בבתים שלנו, ההשלכות של מצב זה יכולות להיות מרחיקות לכת ממש בחיי הבית שלנו. כעת, נבין בדיוק מדוע עלינו לתקן את המרזבים במהירות וכיצד נעשה זאת.

מדוע חשוב לתקן מרזבים במהירות?

ההשלכות הישירות של תקלה במרזב יכולות להיות לא נעימות כלל וכלל עבור חיי הבית שלנו. כאשר המרזב סתום, הדבר משפיע בצורה ישירה על הצטברות המים בגג שלנו, ועומס ולחץ המים הזה מוצא את דרכו לחלחל מטה אל עבר קומות הבניין העליונות, וכך הוא משבש באופן משמעותי את שגרת היום יום שלנו. דליפה במרזבים תוביל באופן ישיר ליצירת רטיבות במפלס הרחוב ולפגיעה מסוימת בעוברי אורח.

 

איך מבצעים תיקון מרזב?

תיקון של מרזב מתבצע דרך שירות איכותי המתמחה בתחום. דליפה פשוטה יכולה להיות מתוקנת דרך חומר איטום פוליאוריטני, ואילו מקטע סתום או חלוד של ממש לעתים צריך להיות מוחלף במלואו. סתימה יכולה להיפתח באמצעים ישירים וייעודיים לכך, ובכל אופן יש להתאים את הטיפול בתקלה לצורך שלנו ובמרזבים והתקלות שבהם אצלנו.תיקון מרזבים

 

דרך תיקון מהיר ויעיל, ובמידת הצורך גם החלפה, ניתן למנוע תקלות משמעותיות הרבה יותר בבית שלנו

כאשר אנחנו פונים לשירות איכותי בתחום המרזבים אנחנו מקבלים את המענה האיכותי ביותר שנחוץ לנו בכל הנוגע לטיפול בתקלה במרזב בבית שלנו. טיפול מהיר ויעיל שכזה מבטיח לנו את איכות החיים הנחוצה בבית שלנו, בלי תקלות רטיבות שמגיעות כתוצאה מעבודה לא תקינה של מרזבים.

מרזבמרזב דולףתיקון מרזבים

• April 14, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content