איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

תיקון דודי שמש

מדינת ישראל היא המקום אשר בו הומצא דוד שמש שלא במפתיע כי מדובר כאן על מדינה חמה במיוחד אשר שטופה בשמש ימים רבים במהלך השנה, כולל ימים בעונת החורף. אם אתם גרים בתל אביב ויש לכם דוד מים חמים, דוד שמש, דוד חשמל, או דוד משולב שאינו עובד כראוי אתם זקוקים לשירותיו של בודק דודים בתל אביב אשר יגיע ויבדוק את המתקן. בודק דודים בתל אביב הוא למעשה חשמלאי המתמחה בבדיקת דודים, תיקונם והחלפתם בעת הצורך.

מכיוון שתל אביב היא עיר עם מבנים ישנים רבים לצד מבנים חדשים הרי שיש סוגים שונים של דודי מים שמותקנים בדירות השונות. ברוב הדירות מותקנים דודי שמש וזאת על פי החוק המחייב התקנת דודים אלה בבניית דירות חדשות, אבל יש גם דירות ישנות רבות עם דוד חשמל שמותקן בתוך הדירה.

כיצד מטפלים בדוד מים חמים

בודק דודים בתל אביב יגיע לביתכם ויבדוק את סוג הדוד וגילו. חשוב לדעת כי לגיל הדוד יש השפעה על איכות העבודה שלו וכאשר דוד עובר מספר שנים מסויים מומלץ להחליפו ולא להמשיך לתקן אותו. ברוב המקרים תוכלו להסתפק בתיקון הדוד או המערכת שסביבו. תיקון דודי שמש

מהן התקלות האפשריות בדוד מים חמים

בודק דודים בתל אביב יבדוק את הדוד שלכם בצורה מקיפה וייתכנו כמו תקלות אפשריות:

  • הדוד עצמו עלול לדלוף או להתפוצץ עקב חשיפה לטמפרטורה קיצונית
  • הדוד יכול להעלות חלודה ולצבור לכלוך עם הזמן
  • גוף החימום עלול להינזק מהצטברות אבנית
  • חיבורי הצינורות לדוד עלולים להיפגם ולגרום לנזילה
  • קולטי השמש עלולים להינזק עד למצב שהם פועלים בצורה לא מספקת

לסיכום , אם אתם רוצים להזמים שירות של תיקון דודי שמש בתל אביב כדאי שתפנו לבודק דודים שימצא את התקלה בדוד שלכם במהירות רבה ויוכל להעריך עבורכם את עלות תיקון הדוד, ויוכל להמליץ לכם על החלפת הדוד במקרים שתיקונו יהיה לא כדאי עוד.

איתור נזילותתיקון דודי שמש

• May 27, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content