איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שירותי ביוב

שירותי ביוב ? לא רק כשהביוב עולה על גדותיו

שירותי ביוב להצלת המצב

אין רגע יותר מלחיץ מזה, כאשר הביוב מתחיל לעלות על גדותיו ואנחנו רואים את כל מה שנסתר מהעין וזורם מתחת לכביש, צץ לפתע למעלה ועושה ריח רע לכולם. לפעמים נדמה לאדם הפשוט שהדרך לפתור את הבעיה הזו מסובכת מאוד אך עם שירותי ביוב העניין נפתר בתוך כמה דקות. שירותי ביוב מוכרים בתודעת הציבור בעיקר בגלל טיפול בביוב שעלה על גדותיו, התפוצץ צינור או כתוצאה משיטפונות חזקים אך למעשה ניתן להזמין ביובית עבור מספר רב של מקרים. הביובית היא כלי יעיל מאוד וצוות שירותי הביוב מקצועי ומיומן ויכול גם לתחזק צנרות וביובים פרטיים, לאתר תקלות טרם הן עושות נזק ועוד.

מתי צריך להזמין שירותי ביוב?

  • מלבד הזמנת שירותי ביוב כאשר הביוב עולה על גדותיו ויש צורך לנקז אותו אלא גם לצורך איתור תקלות והקמה של מערכת חדשה. שירותי ביוב רבים מציעים סיוע בתכנון קווי ביוב למיניהם, גם עבור בתים פרטיים וגם עבור גורמים ציבוריים. השירות כולל סיוע בתכנון הצנרת העתידית, תיקון שלה במידת הצורך, החלפה קווי ביוב קיימים וישנים וגם איתור פיצוצים בצנרת על ידי צילום קווי הביוב. צילום קווי הביוב מתבצע על ידי מצלמה זעירה שמוחדרת עד לעומק הביוב כאשר בזמן אמת ניתן לראות את הפגיעות ואת מיקומן המדויק.
  • כאשר המערכת מגלה תקלה או חסימה במקום מסוים בצינור, המערכת יכולה לשטוף את הסתימה ובכך לפתוח את הצנרת מחדש. תהליך הפתיחה נעשה בקלות על ידי שטיפה חזקה של הצינורות שברשות בעל המקצוע שהגיע. שירותי ביוב פותרים תקלות על ידי מים בלחץ גבוה כאשר בעתיד הבעיה הזו יכולה לגרום להצפה במקום אחר בגלל חוסר היכולת של המים לעבור. בין היתר בשירותי ביוב ניתן לאתר נזילות בצינורות קטנים יותר שלא קשורים לביוב כמו למשל דוד שמש וכולה.

כשיש ריח רע אל תהססו להתקשר

הרגע הזה שבו הריח הרע מתחיל להתפשט ברחבי החדר הוא הרגע בוא יש להזמין שירותי ביוב. בדרך כלל לא קשה לזהות את הריח הרע שמגיע מתחת לרגליים שלנו מצינורות הביוב וקל להבין מתי יש בעיה. אך גם כאשר אין הצפה והמים לא יוצרים ריח רע, בדיקה שגרתית של הביוב יכולה לסייע לכל אחד לחיים בריאים יותר.

איתור נזילותאיתור נזילות עם ביוביתביוב

מנהל אתר • October 22, 2017


Previous Post

Next Post

Skip to content