איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שאיבת ביוב

שירותי ביובית

אנו רואים אותה בפעולה מספר פעמים אך חושבים שאנו לא צריכים להיעזר בה בשום שלב בחיינו. למעשה, שירותי ביובית ניתנים לכל המגזרים וגם במתאר הביתי אפשר לסבול מביוב לקוי שיכול למרר את החיים של כל אחד מאיתנו.

הכירו את הביובית

הביובית היא כלי רכב גדול שלמעשה נקרא גם ‘משאית ביוב’ והיא מבצעת שלל פעולות כדי לשמור על מערכת הביוב באופן שגרתי ולתקן את המפגעים בה כשעולה הצורך. מהמקרים הנפוצים ביותר של שימוש בביובית ניתן למצוא שטיפת קווי ביוב, ששומרים על קווי הביוב פתוחים באופן שגרתי, וגם שאיבת ביוב שמתבצעת על ידי מערכת השאיבה המתוחכמת והחזקה שלה ואפשרית בכמויות גדולות הודות למיכל הגדול שלה.

שירותי ביובית

מהם שירותי ביובית נפוצים בקרב האוכלוסייה?

  • כשיש הצפה אנו סובלים מאוד אך כשמדובר בהצפה מהביוב זה סיפור אחר לחלוטין. אף אחד לא אוהב להריח ביוב כשהוא קם בבוקר וכאן שירותי ביובית נכנסים לתמונה. הביובית מסוגלת לשאוב כל כמות מים במהירות והפייה שלה מתאימה גם לשאוב סחף שנמצא במים האלו ולא רק את הנוזלים עצמם, כמו למשל נייר טואלט, מוצרי היגיינה, בוץ וכולה.
  • שטיפת קווי ביוב היא פעולה חשובה שמסוגלת לפתוח סתימות לא פחות טוב מאשר השאיבה. בדרך כלל שטיפת קווי ביוב חיונית כשיש צורך לתחזק את המערכת באופן שגרתי. על ידי החדרת הצינור עד לנקודה המתאימה והזרמת מים בלחץ גבוה ניתן להגיע לכל ההסתעפויות של הצנרת וכך לפתוח את הסתימות הקיימות עוד בחיתוליהן.

ביובית זו רק ההתחלה

אמנם שירותי ביובית נמדדים גם באיכות הביובית עצמה והאפשרויות שהיא מכילה אך גם הטיפול של צוות הביובית משמעותי ביותר. אם הצוות לא יהיה מקצועי ולא יידע להפעיל אותה כמו שצריך הוא צפוי לגלות בעיות רבות אפילו במהלך פעולות יחסית פשוטות. כמו כן, הצוות צריך להיות אמין ולא לנצל את הידע שלו וחוסר הידע של הלקוחות כדי לבצע מה שהוא רוצה. הצוות צריך לפעול בצורה שקופה ולא רק לפתור את הבעיה הנקודתית שלשמה הוא נקרא אלא באופן מקיף את כול הבעיות שיש במערכת הביוב במקום שנבדק.

שירותי ביובית

מנהל אתר • November 29, 2017


Previous Post

Next Post

Skip to content