איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

רטיבות

שיקום נזקי מים בדירה

נזקי מים יכולים לגרום לנזקים בעלות של אלפי שקלים

נזקי מים הם נזקים הנגרמים עקב בעיות איטום, פיצוץ צינורות מים, או עקב גורמים שונים הגורמים להצפות מים בדירה. החדירה של המים לדירה גורמת לרטיבות בקירות ובתקרות הבית, ולעיתים אף מתפשטת לחלל הדירה וגורמת לפגיעה משמעותית בריהוט ובציוד הנמצא בבית. תיקון ושיקום נזקים מסוג זה יכול להסתכם באלפי שקלים, ולכן חשוב לבצע את השיקום בצורה מקצועית ונכונה על מנת לשקם ולהחזיר את הציוד למצבו הקודם בצורה הטובה ביותר, על מנת שעלות השיקום הגבוהה אכן תשתלם.

אילו סוגי נזקים יכולים להיגרם ממים?

  • פגיעה ביסודות הבניין – אחד הנזקים החמורים ביותר שנגרמים ממים היא פגיעה ביסודות הבניין. כאשר יש פיצוץ צינור גדול או בעיה חמורה באיטום הגג או הקירות, מים יכולים לחלחל דרך קירות הבית עד ליסודות הבניין. המים שחלחלו פנימה מפוררים את הטיח של היסודות ומצליחים אף להחליש את יסודות הבטון. מצב זה הינו מצב מסוכן ביותר ולכן יש צורך בייבוש היסודות והקירות ושיקומם.
  • חלודה – מים שנוגעים במתכות שונות גורמים לחמצון המתכות ויוצרים חלודה. חלודה זו יכולה לפגוע בקונסטרוקציות מתכת מבניות, ואף בלוחות וארונות חשמל, כמו גם מכשירי חשמל. חידוש הכבלים, החוטים, והמגעים שנגועים בקורוזיה הינו חשוב ביותר שכן השארתם במצב זה עלולה לגרום לקצרים חמורים.
  • פגיעה בריהוט ובציוד – כאשר יש הצפה משמעותית בבית נוצרים נזקי מים על ריהוט וציוד אישי אחר. על מנת לשקמם יש צורך במומחים בשיקום ריהוט, שטיחים, ומוצרי חשמל עקב נזקים שנוצרו ממים, מאחר ושיטת השיקום עבור מוצרים אלו הינם שיטות מורכבות ביותר אשר דורשות רמת מומחיות גבוהה ביותר.

מומחה לאיתור נזילות

המקצועיות והמומחיות עושות את ההבדל

נזקי מים הם לרוב נזקים קשים אשר פוגעים בבית באופן מקיף וכולל. שיקום הנזקים הוא תהליך לא פשוט אשר עולה הרבה מאוד כסף. בכדי להבטיח שהשיקום מתבצע על הצד הטוב ביותר ושהוא אכן שווה את מיטב כספכם, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה אשר תשקם את הציוד ברמה הגבוהה ביותר ותבטיח כי הוא ימשיך לעבוד ולעמוד למשך שנים רבות. 

נזקי מיםשיקום נזקי מים

mor tu • נובמבר 20, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן