איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שאיבת ביוב על ידי ביובית נמוכה

שאיבת ביוב על ידי ביובית נמוכה - אריאל - לאתר תמיכה נזילותיש מקרים בהם האפשרות היחידה לבצע שאיבת ביוב היא להשתמש בביובית נמוכה. מלבד שאיבה של הביוב, ביובית מציעה פתרונות יעילים ומהירים עבור סוגים שונים של בעיות:
א. פתיחת סתימות
ב. שאיבת בורותג. שטיפה יעילה של צנרת הביוב

ביובית נמוכה דומה במגנון הפעולה שלה לכל ביובית אחרת. ביובית היא למעשה סוג של משאית אליה מחובר מיכל גדול. בתוך הביובית ישנם מכשירי שאיבה רבי עוצמה אשר אותם ניתן להכניס אל תוך ביוב עמוק. מומלץ להזמין ביובית מוקדם ככל האפשר, וכך למנוע החמרה ונזקים לא רצויים. השימוש בביובית נפוץ בקרב חברות, מוסדות, ארגונים, עיריות מקומיות ונציגי בתים משותפים.

מה היתרונות של ביובית נמוכה?

ביובית נמוכה מציעה יתרונות איתם ביובית רגילה אינה יכולה להתמודד. ראשית, ביובית נמוכה מורכבת על גבי רכב מסוג טנדר, ומכאן הגובה הנמוך שלה. שנית, כמו כל אמצעי קטן ויעיל, הביובית הנמוכה היא זריזה ודינאמית יותר. אפשר להיכנס עם ביובית נמוכה אל תוך מקלטים, חניונים ומרתפים. היא שואבת במהירות הצפות של ביוב ומים ומסוגלת לשטוף צנרת מרכזית של בניין שלם.

ביובית נמוכה פותחת סתימות על ידי לחץ מים, אך בשאיבת ביוב היא משיגה את התוצאות המרשימות ביותר. על אף הגודל והגובה שלה, ביובית נכנסת פנימה ושואבת את מקור הסתימה או את ההצפה שיש בחניון ובמקלט. בנוסף, לביובית נמוכה יש נפח גדול, ולכן היא בנויה להכיל את כל המים או מי הביוב אותם צריך לשאוב.

כיצד מוצאים חברה לביצוע עבודות עם ביובית נמוכה?

חברה המציעת שירותי שאיבת ביוב על ידי ביובית נמוכה חייבת להכשיר אנשי מקצוע מתאימים. לא כל נהג של ביובית יודעת איך להכניס אותה אל חניון או מרתף, באיזו זווית להציב את המיכל או באיזו עוצמה להשתמש על מנת לפתוח את הסתימה. הביובית מונעת את הצורך בסגירת החניון או המקלט. היא עוזרת להתגבר על תנאים לא היגיינים, הצפות וסתימות, ויכולה לחסוך לא מעט הוצאות מיותרות.

הפעלת ביובית נמוכה נפוצה בערים גדולות, אך ניתן למצוא אותה גם במושבים, קיבוצים ובפריפריה. ביובית מכילה משאבות לחץ חזקות ומשאבות ואקום ייעודיות. המטרה החשובה ביותר היא לבצע את השאיבה באופן ממוקד ומבלי להותיר עקבות, ולכן יש בתוך ביובית קטנה מנוף וצינורות מיוחדים. מעבר לכך, העבודה עם ביובית נמוכה מסתיימת רק לאחר פינוי של הפסולת לאתרים מורשים. כך ניתן למנוע נזילות או זוהמה מצטברת לאורך הערים, הרחובות והכבישים.

לסיכום, כל מי שמכיר את תחום האינסטלציה מבין היטב את החשיבות של ביובית נמוכה. בעזרת הביובית הנמוכה ניתן לפתוח סתימות, ולספק שירותי שאיבות גם בחניונים, מקלטים ומרתפים. הביובית היא אחת הסיבות העיקריות לכמות החניונים הגדולה ברחבי הארץ, ולעובדה שניתן לשמור עליהם כל עוד משתמשים באמצעים הנכונים.
נכתב באדיבות ביובית מציעה פתרונות

 

מנהל אתר • אוקטובר 22, 2013


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן