איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שאיבת ביוב בשרון

מי צריך שאיבת ביוב בשרון ומתי? הנה כמה פרטים חשובים על שירות הביובית הנפוץ ביותר.

מתי נצטרך שאיבת ביוב בשרון?

שאיבת ביוב בשרון תהיה נחוצה כאשר ישנה הצפה. כאשר יש הצפה זה אומר שהמם עולים מהביוב וזאת למרות שהצפות יכולות להיות גם תוצר של הגשמים. כשיש הצפות בגלל הגשם הן יתנקזו ככל הנראה אחרי זמן מה והשאיבה שלהן על ידי צוות ביובית נועדה כדי להחזיר את התנועה של הרכבים על סדרה כמה שיותר מהר. כשישנה הצפה שמקורה בסתימה בביוב, אמנם בדרך כלל היא תהיה בהיקף קטן יותר מהצפה ממי הגשמים אך היא יכולה להיות בעייתית יותר לפתרון. שאיבת ביוב יכולה להיות הפתרון לבעיה ולא סתם היא הפעולה הנפוצה ביותר שמבצעת ביובית, בעיקר בשעת חירום. 

כיצד מתבצעת שאיבת ביוב בשרון?

שאיבת ביוב היא פעולה נפוצה מאוד בכל חלקי הארץ. שאיבת ביוב מתבצעת על ידי החלקים היעילים של הביובית. היא יכולה להתבצע גם על ידי ביובית נמוכה אם כי על ידי ביובית גדולה היא תהיה חזקה ומהירה במיוחד. הצינור הארוך של הביובית לא רק ארוך אלא גם עבה מאוד. בשל האורך שלו אפשר להכניס אותו אל מעמקי הביוב עד אשר מגיעים אל האזורים שבהם סביר הניח שנמצאת הסתימה. העובי הרב של הצינור מאפשר לשאוב את הנוזלים במהירות רבה וגם את המוצקים שגרמו לסתימה. השאיבה עצמה מתאפשרת על ידי המשאבה החזקה של הביובית שיכולה לשאוב עשרות ליטר בדקה.

מי מבצע שאיבת ביוב בשרון?

שאיבת ביוב בשרון מתבצעת רק על ידי צוותי ביובית. אמנם יש משאבות יעילות במיוחד גם לאינסטלטורים, בעיקר אינסטלטורים שמומחים בבעיות בביוב, אך בסופו של דבר אם אתם צריכים שאיבת ביוב כדי לפתוח את הסתימה בקווי הביוב עדיף שתקראו לצוותי ביובית. לצוותי הביובית יש את כל הציוד הנחוץ כדי להתמודד עם כל סתימה. הביובית יכולה לשאוב את הסתימות תוך זמן קצר מאוד ולצוות יש גם כלי עזר שיעזרו לו להבין היכן הסתימה. למשל, הסתימה לעתים לא תהיה במקום ברור ולכן צוות הביובית יכול להיעזר בציוד הצילום שיש לו וכך הוא ימצא היכן היא בדיוק.  

כמה עולה שאיבת ביוב בשרון?

שאיבת ביוב בשרון יכולה לעלות החל מ-600 שקלים ועד 1200 שקלים בממוצע. חשוב לזכור כי שאיבת הביוב יכולה לעלות מחיר משתנה שתלוי בגורמים רבים ולעתים הוא לא יהיה בטווח המחירים שציינו לעיל. לעתים טווח המחירים יהיה גדול יותר בעיקר אם מדובר על סתימות רציניות במגזר התעשייתי. הביובית בשרון יכולה לגבות מחיר זול יותר אם מדובר על סתימה יחסית פשוטה שהטיפול בה ייקח כמה דקות ספורות. אם הטיפול יהיה מורכב יותר אתם צפויים לשלם הרבה יותר. כמובן שגם מועד הקריאה משפיע מאוד על המחיר שתצטרכו לשלם וכמובן גם התמחור של צוות הביובית בעצמו.

מי זקוק לשאיבת ביוב בשרון?

לשאיבת ביוב בשרון זקוקים כל המגזרים. המגזר התעשייתי פועל בנמרצות בכל יום ויום וקווי הביוב שלו יכולים להיות מלאים בכל מיני פסולת, וזה עוד אחרי שהוא משתמש בלא מעט מנגנוני הגנה כדי שזה לא יקרה. שאיבת הביוב יכולה להיות נחוצה גם לעסקים רבים שפולטים שמנים אל קווי הביוב עד אשר הם נחסמים. אולי נראה לכם שהמגזר הפרטי חף מתקלות אך יש גם לא מעט בורות ביוב בבנייני מגורים רבי קומות שגם הם יכולים לסבול מאוד מסתימות בביוב. בדרך כלל כאשר מדובר על המגזר הפרטי העירייה היא זו שמקבלת את הקריאות ואז היא מעבירה אותן לצוות הביובית שעובד עמה. 

ruchamas • August 26, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content