איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

ביובית בהרצליה

קדמה טכנולוגית בשירותי ביובית

הקדמה הטכנולוגית נמצאת סביבנו כל הזמן ומשפיע על איכות החיים שלנו ברמה היום יומית. עם זאת, מעניין לבדוק כיצד היא באה לידי ביטוי בענפי התעשייה והמלאכה השונים. אם ניקח למשל את התחום של שירותי ביובית נגלה מגוון רחב של השפעות טכנולוגיות יוצאות מגדר הרגיל. הנה כמה מהן:

ביובית בהרצליה

א. בטיחות בהפעלת אמצעים מגוונים – ביובית היא כידוע משאית שעליה מתקינים מיכל קיבול למי שופכין, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. עד לפני מספר שנים נאלצו מפעילי ביובית לסכן את הבטיחות האישית שלהם במהלך הפעלה סימולטנית של האמצעים השונים, אך בזכות הקדמה הטכנולוגית הם כבר לא צריכים לעשות את זה. הבטיחות היא כיום פקטור משמעותי בתהליכי הייצור של ביוביות ובהענקת השירות ללקוחות.

ב. פעולות שאיבה – את ההשפעה העיקרית של קדמה טכנולוגית על שירותי ביובית ניתן לראות בפעולות המתבצעות בשטח. ביובית כבר מזמן לא משמשת רק לפתיחת סתימות ביוב אלא גם לשאיבת מי תהום, בורות שומן, בורות רקב ובורות דלק. אפשר להפעיל אותו כדי לשאוב מי תהום מפירי מעליות וחניונים תת קרקעיים, או להזמין את השירות לשאיבת בורות שומן ממפעלים ומחסנים.

ג. תחזוקה של קווי ביוב – השטיפה המתבצעת עם ביובית מאפשרת לתחזק קווי ביוב. הקדמה הטכנולוגית נובעת בעיקר מהשימוש בצינורות מים בלחץ גבוה, אך ניתן לראות אותה גם באופן שבו היא מיושמת בעת שטיפת קווי ביוב ישנים מסועפים וסתומים.

ביובית בהרצליה >>

מי נהנה משירותי הביובית?

רבים רואים בקדמה הטכנולוגית חלק בהצלחה של שירותי ביובית ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. בעבר רק חברות גדולות היו משתמשות בשירותים מן הסוג הזה על מנת לשטוף קווי ביוב ולשאוב בורות רקב או דלק, אך כיום גם אנשים פרטיים ובעלי בתים ודירות יכולים להזמין אותם. במקביל, ניתן לראות את השימוש בביובית בקרב עיריות וגופים שאחראיים על מערכות ביוב, פינוי שפכים והיגיינה.

לסיכום, השקעה בטכנולוגיה קידמה משמעותית את התחום של שירותי ביובית. בעזרת הביובית ניתן לבצע פעולות שאיבה מגוונות בלי להתפשר על הבטיחות, לתחזק קווי ביוב ישנים ולפתוח סתימות.

ביובית בהרצליהשירותי ביובית בהרצליה

ruchamas • December 24, 2017


Previous Post

Next Post

Skip to content