איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

תיקון צנרת

ציוד תרמי לאיתור נזילות

ציוד תרמי לאיתור נזילות, הינו ציוד אשר קידם את תחום האינסטלציה לרמת מקצועית גבוהה. כיום ישנם מספר כלים אפקטיביים שבהם משתמשים לאיתור נזילות, מבלי לפרק את הצינורות ולגרום לאי סדר ונזק לשאר המרכיבים בבית, או בבניין שלכם.

ציוד תרמי לאיתור נזילות- טכנולוגיית צילום מתקדמת

הצילום התרמי הוא אחד מהכלים היעילים ביותר, בכל הקשור לאיתור נזילות.
כל חברת אינסטלציה מקצועית או אינסטלטור המגדיר את עצמו כמומחה, יחזיק בציוד יקר זה.
באמצעות הצילום התרמי, ניתן לאתר ליקויים שיכולים לגרום לרטיבות ונזק לקירות או לרצפות הבית, בעיות הקשורות לאיטום, נזילות מהצינורות וליקויים אחרים במבנה ובמערכת הצינורות.

ציוד תרמי לאיתור נזילות- גלאי ומצלמה

נזילה בכיורמדובר על מכשיר המיועד לגילוי נזילות, על ידי גלאי קרינת אינפרה אדום עם עדשה.
אופן פעולתו של מכשיר זה, הוא על ידי חשיפת המקום שבו מתקיימת פליטה של קרינה ממיני חפצים שונים. של קרינה מצביעה על בעיה. בנוסף, מזהה המכשיר את כמות הקרינה הנפלטת מן העצמים השונים, דבר המתורגם לטמפרטורה של אותו חפץ או מרכיב.

שם נוסף של מכשיר זה לאיתור נזילות הוא 'מצלמת חום', שכן המכשיר נותן לנו תמונה חזותית של המרכיבים המקרינים טמפרטורת חום ומעניק לנו את היכולת לראות דברים שבעין אנושית לא היינו מצליחים לראות.
בכל הקשור לאינסטלציה, בעיית רטיבות, איתור של מוקדי רטיבות, מאגרי מים ועוד, צילומי הגלאי יעילים ביותר וכל שאנחנו צריכים לעשות הוא, לגשת לאותו מקום ולתקן בו את הפגם או להחליט על החלפת הצינורות.

היתרונות של גלאי ומצלמה תרמית הינם רבים והחסרונות הקשורים בו, נוגעים לעלותו הגבוהה של הציוד התרמי ועלות ההכשרה שהחברה צריכה לספק בעבור הכשרת עובדיה לצלם במצלמה זו.

ציוד תרמי- מתי נדרש לנו ציוד זה

כאשר מקור הבעיה ברור לנו ואנו יודעים כי יידרש הרס של אותו מקום, אין טעם להשתמש בציוד תרמי.
אך כאשר ישנן נזילות בבית ואנו לא מצליחים לאתר את המקור שלהם, כמו למשל נזילות המגיעות מצנרת החשמל בביתנו , מצלמה וגלאי תרמיים יעזרו לנו לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה.
כמו כן, כאשר אנו מבחינים בסימנים של רטיבות על קירות חיצוניים, קירות של חדר המקלחת וקירות של דירת הקרקע שלנו, חשוב לאתר את מקור הנזילה על ידי ציוד תרמי.

ציוד תרמי לאיתור נזילות- הקידמה הגיעה אלינו

איתור נזילות באמצעות ציוד תרמי אינפרא אדום, כמו המצלמה התרמית והגלאי, נותן לכם את האופציה לאתר את הבעיה ללא פעולה פולשנית שיכולה לגרום לנזק לדירה או לבניין שלכם.
מלבד יתרון זה, היתרון הגדול של שימוש בציוד תרמי שהוא מאתר את הבעיה בצורה מהירה ביותר, חוסך לנו בזמן ומייעל את העבודה.
אם החלטתם כי הנכם מעוניינים באיתור נזילות על ידי שימוש בציוד תרמי, וודאו כי הנכם משתמשים בשירותיו של איש מקצוע שעבר הכשרה ויודע כיצד להשתמש בציוד.

ציוד תרמי

מנהל אתר • אוקטובר 10, 2013


Previous Post

Next Post

כתיבת תגובה

Your email address will not be published / Required fields are marked *

דילוג לתוכן