איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

פתרונות לנזילות מסביב למסגרת של חלונות בלגיים

.נזילות מסביב לחלון הינן דבר נפוץ למדי, אשר רבים צריכים להתמודד איתו 
נזילות הינן חלק בלתי נפרד מחיים שוטפים בכל בית, כאשר ישנם אזורים בבית הסובלים לעיתים קרובות יותר מנזילות מסוגים שונים כגון חדרי אמבטיה, מטבחים וכדומה. נזילות מסביב לחלון הינן בין הנזילות הנפוצות ביותר, הנוצרות בשל בעיה באטימות אזור זה וחשוב לדעת כיצד לטפל בהן בכדי להימנע מבעיות בהמשך. 
אז כיצד ניתן לטפל בנזילות מסביב למסגרת החלון?


•    איטום אדני חלון: פעמים רבות, הבעיה היוצרת את הנזילות מסביב למסגרת החלון אינה נובעת כלל מהחלון עצמו, אלא מאדן החלון. חלונות אשר להם אדני חלון שאינן אטומות לגמרי, יכולים לפתח נזילות בשל הצטברות מים מתחת לאדני החלון אשר חודרים את החלון עצמו עם הזמן. בעיה זו פשוטה למדי לתיקון, וניתנת לפתרון בקלות באמצעות איטום יסודי של אדן החלון עצמו לאחר ייבוש האזור כראוי. 


•    שימוש בסיליקון: סיליקון הינו חומר הנמצא בשימוש נפוץ ביותר לאיטום בשל תכונותיו המיוחדות. החומר, אשר אינו חדיר למים, ניתן להתקנה בקלות באופן עצמאי, כאשר כל שיש לעשות הוא לרכוש אקדח סיליקון ולאטום את החיבור של החלון לקיר, מומלץ מבפנים ומבחוץ. החיסרון של חומר זה הינו שהוא עלול לפגוע במראה החלון והקיר במידה ונעשה בו שימוש לא כראוי, וכן עם השנים הסיליקון נוטה להתייבש ולהתקלף, ולכן אחת לכמה שנים יש לחזור על הפעולה. 


•    התאמת החלון למצב: דרך טובה נוספת להתמודד עם בעיית הנזילות הינה התקנת חלונות שמונעים מצבים אלו. חלונות בלגיים הינם חלונות בעלי פרופילים עבים, אשר יוצרים איטום טוב יותר בין החלון לבין השטח החיצוני. האיטום של חלונות בלגיים מונע חדירת מים בצורה טובה ביותר, והתקנת חלונות מסוג זה יכולה למנוע את הבעיה לחלוטין.

התקנת חלונות בלגיים

 

 

 


ניתן לפתור נזילות מסביב למסגרת חלונות בלגיים בעזרת שיטות אלו

 
התקנת חלונות בלגיים, שימוש בסיליקון לשם איטום ואיטום אדני החלון הינן שלוש שיטות פשוטות לפתרון נזילות מסביב לחלון, כאשר כל אחת בנפרד, וכמובן שילוב שלושתן יחד, יפיקו תוצאות טובות שימנעו את חזרת הבעיה לאורך זמן. 

 

איתור נזילותחלונות בלגיים

מנהל אתר • ספטמבר 25, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן