איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

פתיחת סתימות ביוב

סתימות בבית הם לא דבר נעים אך אם יש דבר עוד יותר מלחיץ ומעצבן זו סתימות ביוב. איך בכלל אפשר לפתוח סתימה במקום שאנו לא רואים ואין לנו גישה אליו? אתם לא תפתחו את הסתימה אלא צוות ביובית מקצועי.

כיצד נדע שיש סתימות ביוב?

לפני שמגיעים לתהליך פתיחת סתימות בביוב צריך להבין שיש בכלל סתימה. יש כמה דרכים לדעת שיש סתימה כאשר יש צורך להקדיש תשומת לב לצורה שהמים יורדים אצלכם בבית. אם אתם שמים לב שהמים לא יורדים כמו בעבר ולוקח להם כמה שניות, יכול להיות שיש משהו שחוסם את הצנרת ולאו דווקא מדובר על סתימה בחלק הקרוב לאותה צנרת. במקרים אחרים, יכול להיות שלא תהיה שאלה בכלל אם יש סתימה כי יש הצפה חמורה, וזה אומר שצינור אחד נסתם והכול צף ממקום אחר.

פתיחת סתימות ביוב

איך פותחים סתימות בביוב?

  • פתיחת סתימות בביוב היא לא משימה פשוטה ויש צורך לקרוא לצוות ביובית מנוסה. צוות ביובית מחזיק בכלים שישמשו לפתיחת ביוב מקצועית וללא גרימת נזק כאשר העבודה שהם יספקו תהיה מהירה וממוקדת. כמו כן, יש להם את הידע הנכון לפתוח את הסתימה ואת הידע כיצד להשתמש בציוד בחוכמה.
  • כל פתיחת סתימה בביוב חייבת להתחיל מהבנה של המקרה וניקוז של ההצפה. יש צורך לסתום את זרימת המים כדי לא לפגוע במשהו וכמובן שהמים שיוצרים הצפה לא ימשיכו להפריע. אחרי שהכול התייבש הצוות יתחיל לבצע אבחון באמצעות צנרת ביוב כאשר ברוב המקרים הסתימה נוצרת מאשפה ביתית כמו נייר טואלט או מוצרי היגיינה ולפעמים מדובר בשורשים שחדרו לביוב.

כיצד פותחים את הסתימה עצמה?

אחרי שצוות הביוב עשה את כל הבירורים והבין ממה הסתימה וכיצד מומלץ לפתוח אותה הוא יכול לבחור בשתי שיטות. השיטה הראשונה תהיה שטיפת קווי ביוב, כאשר זו שיטה שנועדה בעיקר לשגרה ופחות לסתימה רצינית כיוון שלחץ המים הגבוה יכול להזרים את הגורם למקום אחר. השיטה השנייה היא שאיבת הסתימה באמצעות הלחץ השלילי הגבוה שיכולה לייצר הביובית והצינור שלה שיכול להכיל את מה שגרם לסתימה.

סתימות ביוב

מנהל אתר • January 2, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content