איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

בדק בית

על בדק בית ובדיקת צנרת

 

האם אתם חושבים להזמין בקרוב את הבדיקה המקצועית למבנה שאתם שוקלים לרכוש או למכור? בדיקות של בדק בית הן חשובות מאד, כי הן נותנות לנו ניתוח מדויק בנוגע למצבו של המבנה. הן עוזרות למנוע בעיות בחוזי המכירה, והן מאפשרות לנו לעמוד במדויק על טיבו של המבנה ואף על טיבה של הסביבה שבה הוא ממוקם. עם זאת, ישנם כמה דברים שכדאי לדעת לפני שממהרים לעשות את הבדיקה הזו, כדי שתדעו שהיא באמת אמינה ושלא עובדים עליכם.

 

הדברים שאותם כדאי לוודאבדק בית

  • למי פונים? – יש אולי כל מיני גורמים שיטענו שהם יכולים לבצע עבורכם בדק בית במחיר מופחת. אולם, כשתבקשו מהם שיראו להם תעודה שמסמיכה אותם בנושא, הם לפתע יהיו בשקט או יתחמקו. זכרו זאת – מי שמוסמך לבצע את הבדיקות הללו הם אך ורק מהנדסי בניין מוסמכים! אל תתפשרו על פחות מכך, שכן נדרש כאן ידע מתקדם מאד, ולא כל אדם שקצת מכיר מקרוב מבנים, יכול בהכרח לבצע בדק בית מוצלח.
  • האם לבצע בדיקה לכל? – אתם לא חייבים לעשות זאת ומי שיגיד לכם את זה מרמה אתכם. לא חייבים לבצע את הבדיקה לכל המבנה לכל ליקוי באשר הוא. לעתים זה יהיה נושא מסוים שיטריד אתכם – כך למשל הרבה אנשים מזמינים רק בדיקת צנרת בבית, כי זה נראה להם נקודת תורפה, במיוחד כשמדובר על מבנים שינים יחסית. יש מי שמתמקדים בבדיקות איטום ובידוד, יש מי שיעדיפו בדיקות לתשתיות חשמל, או בדיקות לסביבה של המבנה, וניתן גם לשלב בין כמה וכמה סוגי בדיקות שונות.
  • מי משלם על זה? – תלוי מאד. אם אתם רוצים להזמין ביוזמתכם בדק בית לנכס שאתם רוצים לקנות, התשלום הוא באחריותכם, אבל ניתן לקבוע מול הגורם המוכר שהוא מחויב לתקן כל מה שהבדיקה תמצא שהוא לקוי, או שיוריד את סכום הנכס בהתאם. לכן בעצם, אתם יכולים לצאת מורווחים מהתהליך כולו.

 

כעת גשו לבחור בגורם המתאים

ברור לנו לגמרי מהי החשיבות של בדק בית איכותי ומקצועי. השקיעו בתהליך הבחירה בגורם שיבצע את הבדיקה – ותצאו נשכרים, ואנו מאחלים לכם בהצלחה בהמשך הדרך!

בדק בית

מנהל אתר • נובמבר 24, 2015


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן