איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

סתימה בביוב – מה עושים ואיך מטפלים

סתימה בביוב – מה עושים ואיך מטפלים

אין ספק שאחת התקלות המטרידות ביותר שפוגעות באיכות החיים שלנו, היא התקלה של סתימה בביוב. לסתימה בביוב יש לא מעט השלכות – בין השאר היא מעלה ריחות רעים, ויכולה לא פעם לגרום להצפה בתוך הבית או החצר, ולגרום לזיהומים. חשוב מאד להבין מהם הצעדים שנוקטים בהם, בכדי להתמודד עם הסתימה הנ"ל, ויותר מכל – להבין מתי פונים לאינסטלטור מקצועי, אשר יגיע עם ביובית, לבצע שאיבה מלאה לביוב ולסתימה.

 

כל הדרכים לפתרון והתמודדות עם הסתימה 

סתימה בביוב – מה עושים ואיך מטפלים●    יצירת קשר עם אינסטלטור – ברוב המקרים לא מומלץ לנסות ולפתוח את הסתימה בעצמכם, בוודאי אם אין לכם ניסיון קודם בכך. הדבר הטוב ביותר הוא ליצור קשר עם אינסטלטור אשר יגיע במהירות עם ציוד מקצועי ויוכל לאבחן את הבעיה, וגם לפתור אותה במהירות. 


●    פתיחת הסתימה – אם מדובר על סתימות קלות יחסית בביוב, האינסטלטור יוכל לשחרר אותן תוך זמן קצר יחסית. במקביל, אתם צריכים לפעול לצורך ניקוז מי השופכין, במידה ואלו החלו לחדור לתוך הבית שלכם. חשוב להישמע להוראת האינסטלטור ולבצע זאת רק בזמנים שהוא מורה עליהם. 


●    שאיבה עם ביובית – בחלק מהמקרים ,כאשר הסתימה היא קשה במיוחד יש צורך להשתמש בביובית. מתי נשתמש בה? כאשר הסתימה נובעת מכמויות אדירות של פסולת, או כאשר מדובר על סתימה שנוצרה כתוצאה מצטברות של ענפים שפשוט חוסמים לגמרי את הצנרת. ביובית היא משאבה חזקה במיוחד שמחוברת לרכב ענק, ושואבת החוצה את כל הפסולת מהביוב ומרוקנת אותו – וכך מאפשרת למים לזרום מחדש, ופותרת במהירות את בעיית הסתימה.


●    איתור מקור הסתימה – אחד הדברים החשובים ביותר בטיפול בסתימה בביוב, הוא לאתר את המקור שתוקע בעצם את הצנרת כולה. לכן פונים לאינסטלטור – משום שרק לו יש את הכלים לאיתור המקור, ויוכל לאחר מכן, במידת הצורך, לבצע שאיבה חכמה בעזרת ביובית.

 

למה אינסטלטור

ברגע שתצרו קשר עם אינסטלטור מומחה שיסייע לכם להתמודד עם הסתימה, מובטח לכם שזו גם תהיה קריאה חד פעמית – שכן כך הבעיה לא תחזור על עצמה לאורך זמן.

 

המאמר באדיבות:

שאיבות איתן צפרירי – המספקים מגוון פתרונות לבעיות ביוב וסתימות ובמתן שירותי ביובית.

אינסטלטורביובביוביתטיפול בסתימה בביובסתימה בביוב

• יוני 29, 2014


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן