איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

דוד חשמל

נזילות מדוד חשמלי בבית

יכולה להיות נזילה מכל מקום שיש בו מים ולא תמיד זה קשור למזג האוויר. אנו רגילים שנזילות מדוד השמש מגיעות בעיקר בגלל בלאי טבעי או מזג האוויר אך כאש מדובר בדוד חשמל, אי אפשר להאשים את מזג האוויר. הוא נמצא בתוך הבית ועושה את עבדותו נאמנה אך בכל זאת הוא יכול לנזול, והרבה.

קל יותר לתקן אך לא בשבילכם

אם יש נזילות מדוד חשמלי יש יתרון וחסרון. החיסרון הוא שהוא מרטיב לכם את כל הבית בגלל שהוא נמצא בתוך הבית. היתרון הוא שהוא נמצא בתוך הבית וקל יותר לתקן אותו. עם זאת חשוב לזכור שתיקון דוד חשמלי יכול להתבצע בצורה טובה ומהירה רק על ידי טכנאי דודי חשמל מקצועי ואמין. הדוד אמנם יהיה נוח לתיקון בגלל שלא צריך לטפס על הגג ומקסימום תצטרכו לטפס על כיסא אל היזהרו לכם! זה שאתם יכולים לראות את הנזילה בעצמכם וזה שהוא לא נמצא על הגג, לא אומר שאתם יכולים לטפל בה בעצמכם. לעתים הטיפול שלכם אפילו יעצים את הנזילה ויחמיר את הנזק.

מדוע יש נזילות מדוד החשמל?

למה בכלל שיהיו נזילות מדוד חשמלי אם הוא כל הזמן נמצא בבית? למעשה הנזילה מהדוד החשמלי יכולה להיות מסיבה פשוטה במיוחד, בלאי טבעי. כמו שכבר ציינו בתחילת המאמר לגבי דודי שמש, נכון גם לגבי דודי חשמל. דודי חשמל יכולים לסבול מבלאי טבעי או מחבלה כלשהי, בגלל עלי עבודה שהנחתם לידם או שינוי המנח שעליו הוא יושב כך שהחיבורים שלו יזוזו. בדרך כלל לא תהיה נזילה מהמיכל עצמו, זה באמת נדיר ואפילו מוזר, אלא מהצינורות שלו מה שמקל עוד יותר על התיקון שלו.

כיצד ניתן לטפל בנזילות אלו?

כדי לטפל בנזילות הללו אתם יכולים לבחור באחת משתי האפשרויות: או לקרוא לטכנאי דודי חשמל שיבצע את התיקון או לעשות זאת בעצמכם. אם אתם מחליטים לעשות זאת בעצמכם אתם חייבים להבין שאתם לוקחים סיכון כי יש סיכוי שלא תבצעו את המשימה טוב ותצרו יותר נזק. כמו כן אתם צריכים לזכור שיש צורך לבצע סקר שוק לפני שקוראים לטכנאי, וכמובן להחזיק בכלי עבודה אם אתם מטפלים בבעיה בעצמכם.

דוד חשמלדוד חשמלי

מנהל אתר • February 11, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content