איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

בריכות ביתיות

נזילות מבריכות שחיה ביתיות

נזילות מבריכת שחייה אינן דבר נפוץ אך הן יכולות להיות מעיקות במיוחד. הנזילה יכולה להישמע לכם כמו שולית מאוד הרי גם ככה הסביבה מסביב לבריכה רטובה, אך  למעשה הנזקים שלה יהיו חמורים במיוחד. זה הזמן להבין כיצד אפשר לפתור נזילות מבריכות שחייה ומה סדר הפעולות הנכון.

דבר ראשון: פנו לחברה שהתקינה

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם מגלים שיש נזילה מהבריכה הביתית שלכם היא להתקשר לחברה שהתקינה את הבריכה. היא יכולה לעזור לכם להבין מאיפה הנזילה וכמובן מי יכול לטפל בה, והיא כנראה תציע לכם את השירותים שלה. יכול גם להיות שיש עדיין אחריות עלה בריכה. האחריות הזו יכולה להיות ארוכה מאוד ולעתים יותר מחמש שנים. בכל מקרה תתקשרו אליה כדי להבין כמה פרטים חשובים לגבי הבריכה כמו מה למשל יכול לגרום לנזילה, מה תהיה העלות לתיקון שלה וכן הלאה. יכול גם להיות שהיא תסביר לכם פרטים חשובים כמו מה סוג האיטום שבוצע וכן הלאה.

כיצד אוטמים בריכת שחייה?

אחרי שפניתם לחברה שבנתה את הבריכה אצלכם בבית אתם חייבים להתחיל לחשוב על הפתרון אם עוד לא קיבלתם אותו. הפתרון לאיטום בריכות שחייה חייב להתבצע על ידי קבלן איטום מנוסה אך חשוב שתדעו מה הוא בדיוק עושה כדי שלא תהיו מופתעים לאחר מכן. חשוב לזכור כי האיטום של בריכת השחייה יכול להתבצע בכמה שיטות כאשר אפשר ליישם כמה מהן. האיטום יכול להתבצע על ידי חומרי איטום משחתיים שיימרחו בתוך החלק הפנימי של הבריכה ואפשר גל למתוח יריעות שיהפכו אותה להיות אטומה לחלוטין כל עוד הן שלמות.

כיצד דואגים שהבעיה לא תחזור?

כדי לוודא שהבעיה לא תחזור לאחר מכן חייבים לבדוק שיש אחריות על הטיפול.  לא משנה מי טיפל וכמה שילמתם על התיקון אתם חייבים שיהיה הסכם אחריות ברורה. כמובן שיש צורך לבחור בשיטה עמידה ולא בשיטה הכי זולה שיש, אין ספק שתרצו לחסוך בהוצאה הפתאומית הזו אך זה לא יהיה צעד חכם לשנים הבאות. רצוי לטפל בבעיה כמה שיותר טוב ולא כמה שיותר זול כי אז תשלמו ביוקר. בהמשך. מערכות שחייה ביתיות גם ככה דורשות השקעה ובאיטום שלהן לא כדאי לזלזל.

בריכה ביתיתבריכות שחיה ביתיות

מנהל אתר • February 11, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content