איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

קרמיקה למקלחת

נזילות במקלחת – כיצד פותרים אותן

הנזילות לא פוסחות על אף חדר בבית

 כשנזילה תופסת אותנו באופן פתאומי בשגרת החיים אנחנו יכולים להיות עד כדי כך עצבניים שנשכח מכל סדר הפעולות שאנו צריכים לבצע. כשיש נזילה זה לא זמן להיכנס לפאניקה ובטח לא להתעצבן וחשוב מאוד להבין מהר מאוד היכן הנזילה ולפתור אותה כמה שיותר מהר. בסופו של דבר מאתר נזילות מקצועי צריך להגיע ולבדוק בדיוק מהיכן היא יוצאת אך למעשה אתם בעיניכם יכולים לדעת עם כמה סימנים פשוטים. גם הקרמיקה באמבטיה לא אמורה למנוע מכם לגלות היכן היא בעיקר כשנזילות במקלחת הן מהנזילות הנפוצות ביותר.

נזילות במקלחת: זיהוי מהיר חיוני לפתרון מהיר

חדר המקלחת הוא אחד החדרים הכי נפוצים לנזילות בגלל הצנרת הרבה שעוברת בו. הצנרת שמובילה לשירותים ולמקלחת יכולים להתפוצץ בגלל חבלות או בגלל קדיחה במקום לא נכון ולעתים גם הזמן הוא זה שפוגע בהם הרי צינורות נשחקים ולא מחזיקים מעמד לעולם. הבעיה היא שהקרמיקה לאמבטיה יכולה להסתיר את הנזילות ולכן חשוב מאוד להבין מהיכן הנזילה מגיע וכדי לאשש זאת, להסיר את הקרמיקה. אמנם הסרת אריח אחר אריח היא לא משימה רציונלית ולכן חשוב לשים לב היטב איזה אריח בולט מעל כולם ואיזה מהם רופף, סימנים שמופיעים בגלל המים.

דליפה מתחת לאריחים

בגלל הנזילה בקירות שמכוסים באריחים, יכול להיות שתבחינו בכך שאריח אחד דולף. לא בטוח שהדליפה הזו מגיעה בדיוק מהמקום בו יש נזילה אך יכול להיות שאתם בכיוון. מה צריך לעשות? הסרה של האריחים אמורה לפתור את הבעיה אך חשוב מאוד שתדעו איך להסיר אותם נכון. קרמיקה לאמבטיה היא לא דבר זול ולכן במקום לשבור את האריח בעצבים, צריך לחדור דרך הרובע, השכבה שמחברת בין האריחים, ואז כשהיא נעלמת לחלוטין האריח אמור לצאת לבד.

מאתר נזילות יספק טיפול מקצועי

לכאורה קל לזהות נזילות באמבטיה אך גם בלי אריחי קרמיקה זו לא משימה כל כך פשוטה. רק מאתר נזילות יידע בדיוק מהיכן הנזילה וגם כיצד לפתור אותה בצורה הכי מהירה ומדויקת שיש. מאתר הנזילות ישתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה תרמית וכך יידע מהיכן הנזילה אפילו בלי לפגוע בקרמיקה לכן התקשרו אליו כמה שיותר מהר אחרי שגיליתם שיש נזילה.

קרמיקה לאמבטיה

MoranH • אוקטובר 30, 2017


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן