איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שירותי אינסטלציה

נזילות בחדרי אמבטיה

אין מתאר לח ומימי בבית יותר האמבטיה אך גם בה יכולות להיות נזילות, שלעתים יהיה לכם קשה מאוד להרגיש בהן. יש בעיות לא קטנות במתאר הזה בגלל איך שהוא בנוי, וזה בדיוק הזמן ללמוד מהן נזילות באמבטיה וכיצד מתמודדים איתן.

מדוע נזילות באמבטיה בעייתיות?

אם תיכנסו אל האמבטיה שלכם כבר תבינו לבד מדוע זה מתאר בעייתי כדי למצוא נזילה ובטח לשים לב אליה. נתחיל מהסיבה הראשונה שהיא כמות הצינורות שיש בה. באמבטיה שלכם יש צינור שמגיע אל האמבטיה עצמה, אחד שמגיעה לברז העליון ואחד שמגיע אל הברז התחתון, עוד צינור שמגיע לכיור ואם יש לכם בה גם מכונת כביסה הנה קיבלתם עוד אחד. שנית, יש בחדר האמבטיה קרמיקה שמונעת מכם להבין מתי יש סימני נזילה, כאשר אי אפשר באמת לראות רטיבות דרך האריחים. שירותי אינסטלציה מקצועיים הם אלו שיעזרו לכם בפתרון.

כיצד מוצאים נזילות באמבטיה וכיצד מטפלים בהן?

  • כדי לטפל בנזילות באמבטיה יש צורך בשירותי אינסטלציה מאינסטלטור מומחה. חשוב לציין שגם הבנת העובדה שיש לנו נזילה בבית לא תהיה פשוטה ויש סיכוי שנגלה זאת רק כאשר היא כבר מתקדמת מאוד, דבר שמחייב כל אחד לקרוא באופן מיידי לאינסטלטור מיד עם מציאתה.
  • האינסטלטור לא יצטרך להוציא את האריחים ממקומן ולמעשה יש לו ציוד מתקדם שיעזור לאתר אותה בדיוק רב תוך כמה דקות ספורות בלבד. חדר האמבטיה בדרך כלל לא גדול במיוחד ועם מצלמה תרמית לאיתור נזילות המשימה תהיה קלה מתמיד. המצלמה יכולה לקלוט בקלות היכן יש פתח בצינור שנמצא בתוך הקיר, בזכות הבדלי הטמפרטורות בין המים שבצנרת לבין המים שיוצאים.
  • כדי לטפל בנזילה יש צורך להסיר את אריח הקרמיקה שמסתיר את האזור. למעשה, אם יש לכם אריחים קטנים יהיה לכם יותר קל להתמודד עם המשימה אך בכל מקרה האינסטלטור יבצע משימה מהירה וממוקדת.

מדוע קרתה הנזילה?

שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה 24 שעות 7 ימים

הנזילה יכולה לקרות בגלל מספר סיבות כאשר בדרך כלל מדובר בהתיישנות של הצנרת. אין מה לעשות, זה לא תלוי רק בתחזוקה שלכם ולפעמים אחרי שנים רבות גם הצינורות יכולים לגלות בעיות רק מנזקי הזמן. כמו כן, גם עם קידוחים בקיר צריך להיזהר מחשש ליצירת נזילה.

 

 

TalM • January 7, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content