איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

סנטף שקוף

נזילה לאחר התקנת סנטף

אחרי שהתקנתם את הפרגולה שכל כך רציתם בחצר או במרפסת, אתם בוודאי מאושרים. אתם יכולים לשבת בקיץ בצהריים וליהנות מהבריזה בלי השמש על הפרצוף ואפילו הגשם בחורף לא עובר את הסנטף שסידרתם לה. עם זאת כאשר היא תתחיל לנזול בטח תיכנסו ללחץ וזה הזמן להבין מה לעשות.

למה שתהיה נזילה מהסנטף?

בדרך כלל לוחות סנטף שקוף המשמשים לאיטום פרגולה אך גם הסנטף לא חף מטעויות. בדרך כלל הסנטף יכול לסבול מנזילות בגלל שתי תקלות עיקריות. התקלה הראשונה היא כמובן בלאי הזמן. עם הזמן הסנטף לא יהיה כל כך איכותי והאיטום בין החלקים שלו, הרי הסנטף מגיע בכמה חתיכות, יכול להתפוגג. כמו כן התקלה העיקרית שיכולה להיות אם מדובר בנזילה זמן קצר אחרי שהתקינו אותו, בדרך כלל עד שנה אחרי ההתקנה שלו, מדובר בעודה רשלנית. עבודה רשלנית היא לא שמתכם וכדאי שתדרשו תיקון בחינם מאותה חברה שהתקינה.

מה צריך לעשות אחרי גילויה?

אחרי שגיליתם אשיש נזילה הגיע הזמן למצוא אותה בדיוק. המציאה שלה לא תהיה כל כך קשה, היא יכולה להיות מאוד פשוטה באופן ויזואלי הודות לגובה הנמוך יחסית של הפרגולה. בכל מקרה כדאי שתקראו לאינסטלטור או לבעל מקצוע מהתחום שיכול לטפל בנזילה כי עם הזמן היא רק תרטיב עוד יותר את הרהיטים שיש לכם מתחת לפרגולה והיא בעצמה יכולה להתרחב. צריך לבחור אינסטלטור או קבלן איטום שיודע מה לעשות ואת זה כדאי שתבררו בטלפון כי זהו לא איטום נזילה ברורה מאליה.

כיצד נוודא שהנזילה לא תחזור?

אחרי שהאיטום לנזילה יתבצע על לוחות סנטף שקוף, בוודאי לא תרצו שהיא תחזור שוב. זה יכול לשבור אתכם ואתם יכולים להתעצבן עוד יותר, אפילו יותר מהפעם הראשונה שזה קרה, כי לא למדתם מהטעות. כדי שזה לא יקרה כדאי שבאמת תלמדו מהטעות ותבחרו רק באיש מקצוע שמעניק לכם אחריות על תיקון הנזילה. ללא אחריות אתם לא בוחרים בו ועל כך אין כלל ויכוח. כמו כן, בחרו בעל מקצוע עם ניסיון ומוניטין שעושה עליכם רושם טוב.

סנטף שקוף

מנהל אתר • February 11, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content