איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

נזילה מסוככים

נזילה לאחר התקנת סוככים

אם התקנתם סוכך ויש נזילה בטח אתם עצבנים מאוד. קיוויתם שזה לא יקרה, האמנתם לאותו  איש מקצוע שהתקין את הסוכך והבטיח לכם שלא יהיה ממנו נזילות, אך כל עולמכם חרב עליכם. זה הזמן להבין מה יכול לגרום לנזילה ומה עליכם לעשות כדי להחזיר את המצב לקדמותו.

פנו לחברה שהתקינה את הסוכך

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לפנות לחברה שהתקינה את הסוכך. אתם יכולים לפנות אליה כדי לבקש ממנה לשלוח אליכם מישהו שיתקן את הבעיה, וזה כמובן יהיה בחינם אם יש לכם אחריות. לכן חשוב לעבוד עם חברות אמינות ומקצועיות שמציעות אחריות, כאשר האחריות הזו מראה גם שהחברה בטוחה בעצמה ויודעת מה היא עושה וגם כמובן תגיע לתת לכם שירות אם התקלה נוצרה מטעות שלה. כמובן שלא תמיד האחריות תהיה בתוקף, אם למשל יש שבר באחד מהחלקים של הסוכך באשמתכם, אז תצטרכו לשלם על הטיפול. בכל מקרה יהיה תמיד עדיף לפנות למי שהתקין את הסוכך.

בדקו מדוע קרתה הנזילה

הנזילה יכולה לקרות בגלל מגוון רחב של סיבות. היא יכולה לקרות בגלל שחלק אחד נשבר, אולי לא באשמתכם אלא בגלל שנפל עליו משהו מאיזה עץ בגלל רוח חזקה שהייתה בתקופת החורף. יכול גם להיות שהאיטום של הסוכך לא נעשה בצורה מקצועית ואולי הבנייה שלו לא הייתה מושלמת. אם תבררו מה הסיבה שבגללה יש נזילה תדעו טוב יותר גם מי צריך לשלם עליה, כי אולי יש לכם אחריות על חלק מהגורמים לתקלה, וגם תוכלו למנוע ממנה לחזור שוב.

אטמו את הסוכך ותוודאו את תקינותו

אם תאטמו את הסוכך עוד לא סיימתם את המשימה. האיטום שלו יכול להתבצע בכמה שיטות כאשר הנפוצה ביותר לסוככים שונים היא לוחות הסנטף. בדרך כלל מתקינים לוחות סנטף שקופים וכך הם לא חוסמים את האור אך בכל זאת חוסמים את המים ביעילות רבה. חשוב לזכור כי האיטום צריך להיות אחראי וכמובן מקצועי. אל תבחרו באיש מקצוע  שאין לו ניסיון, רק כך תוכלו לוודא שהסיכוי שהבעיה תחוזר תשאף לאפס.

סוככים

מנהל אתר • February 10, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content