איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מתחילה נזילה מהגג? קראו למומחה לאיתור נזילות ואיטום גגות!

איטום גגות

איטום גגות

לפתע יום אחד בחורף, אתם שמים לב שהתקרה שלכם לא כבעבר – מתחילים להופיע עליה כל מיני סימנים משונים, ויש התפתחות של עובש וסדקים מתחילים לצוץ. ככל הנראה, יש לכן בעיה של נזילה מהגג שלכם, והאיטום שלו לקוי לחלוטין. במקרים חמורים יותר לא מדובר על סימנים בתקרה – אלא ממש על דליפה בתוך המבנה שלכם. כמובן שצריך לפעול בחוכמה. יש להבין כי איטום גגות סתמי, מבלי שמוודאים היכן הנזילה נמצאת, לא יעזור הרבה. צריך בעצם לקרוא למומחה שישלב בין שני התחומים – גם יבצע איתור נזילות בגג, וגם יבצע את כל עבודות האיטום הנדרשות בגג שלכם.

להבין את כל השלבים בדרך לפתרון

  • למה לאתר את המקור קודם? – לכאורה זה נראה שברור מהיכן הבעיה – יש נזילה מהתקרה, אז ברור שיש בעיית איטום בגג וצריך לעצור אותה כמה שיותר מהר. אולם, חשוב מאד להבין כי בעיית איטום זה מונח גדול וכולל מאד. למעשה, בעיית האיטום יכולה להיות עם מאפיינים רבים מאד – אפשר שיש דליפה עצומה בגג, ואפשר שיש חור קטן, באחת הפינות הנסתרות ביותר, וקשה להגיע לגישה. כמו כן, במידה ומדובר על גג רעפים או על גג מרוצף, הדליפה כלל לא נראית לעין מבחוץ, וצריך להפעיל ציוד מתוחכם מאד לאיתור נזילות, כדי שתדעו איזה חלק בגג צריך לפתוח ולאטום אותו מחדש.
  • ואז מתחיל האיטום – בשלב הבא כמובן, מתחילים בעבודות עצמן של איטום גגות. אחרי שמבינים מהי הנזילה, גם יודעים איזו עבודת איטום נדרשת. יודעים האם צריך למשל לאטום את כל הגג לגמרי מחדש – או שאפשר להשתמש בחומרים משחתיים שונים, לטובת טיפול מקומי באזור ספציפי בתוך הגג (כמובן שיש עוד שיקולים כמו סוג הגג, חומרי איטום קודמים וכיו"ב). הדבר מכל מקום, מייעל מאד את העבודה.

זה גם יותר משתלם עבורכם

אל תשכח וכי עבודת איטום גגות בשני שלבים פשוט חוסכת לכם כסף וזמן, והיא יעילה הרבה יותר! פנו לאדם מקצועי שיבצע את כל העבודה, והוא יספק לכם פתרון איכותי יותר ומהיר במיוחד, שתרגישו את יעילותו בתוך דקות.

איטום גגות

• ספטמבר 7, 2015


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן