איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

סתימות במקלחת

מניעת סתימות במקלחת

טיפים לניקיון של פתח הניקוז במקלחת

כולנו מתקלחים באופן קבוע, ומבינים שלפתח הניקוז במקלחת יש תפקיד חשוב. זכרו תמיד שפתח הניקוז גם מאפשר זרימה של המים לתוך הביוב, אך גם מונע כמובן חדירה של חומרים סותמים (כמו למשל שאריות מהשמפו והסבון או שיערות) לתוך הביוב. עם זאת, קיימים מקרים בהם נהיה חייבים להקפיד על ניקיון קבוע של פתח הניקוז. למעשה, כדאי לעשות זאת עוד לפני שיש הצטברות מאסיבית של לכלוך. אם לא מנקים באופן קבוע את פתח הניקוז, תוך זמן מה תהיה פשוט סתימה, ואז מי ביוב מלוכלכים יתפרצו – וחבל שהדבר יקרה. הקדימו תרופה למכה – והקפידו לנקות את פתח הניקוז.

 

אז איך אפשר לנקות?

●       פתיחת פתח הניקוז – לפני שמבצעים ניקיון לפתח הניקוז, צריך לפתוח אותו בזהירות. לפעמים נראה שהוא קצת תקוע, אך חשוב לא לשבור אותו, אחרת תצטרכו לקנות פתח חדש. אפשר להשתמש במברג קטן או במפתח אלן, בכדי להחדיר אותם בין הפתחים וכך למשוך את הפתח החוצה. בכל מקרה לא משתמשים בכלי חזק מידי כמו פטיש לצורך הפתיחה.

●       עם מה מנקים? – שימו לב! בשום מצב אנחנו לא מסירים מפתח הניקוז עצמו את הלכלוך באמצעות כלי כמו מברג, שכן הדבר עלול לסגור את הפתח ולהרוס אותו. השיטה הקלה יותר לבצע ניקיון לפתח ניקוז, הוא פשוט לעבור עליהם עם סמרטוט, עם נייר טואלט או עם מגבון לח, עד שכל הלכלוך מוסר מהם. אפשר לרוב גם להשתמש במעט סבון, אבל לרוב אין בכך חובה.

סתימות במקלחת

לנקות גם את הביוב עצמו

שימו לב שמתחת לפתח אתם גם תמצאו הצטברות שלכלוך ושיערות וגם אותם כדאי לנקות. אפשר לאסוף אותם בקלות עם נייר מגבת או עם נייר סופג, ואז להוציא אותם החוצה – וכך אתם שומרים על הניקוז תקין ונקי לאורך זמן!

 

 

 

באדיבות אדיב שירותי שמירה וניקיון בע"מ http://www.adivim.co.il

 

סתימותסתימות במקלחת

• October 20, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content