איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה

מכונת שטיפה בלחץ לפתיחת סתימות

יכול להיות שביום מן הימים תיכנסו תצאו מהשירותים הביתיים שלכם ותגלו שיש הצפה קטנה שמתחילה. יכול להיות שתחילה תחפשו את הבעיה באחד הצינורות בקרבת השירותים אך במוקדם או במאוחר תבינו שלא מדובר בנזילה רגילה, אלא בהצפה שמגיעה מהשירותים עצמם בגלל נזילה.

מדוע קורת ההצפה בגלל סתימות?

כאשר יש נזילה כלשהי תיתכן הצפה, כאשר הצפות בדרך כלל יתרחשו מנזילות די רציניות שלרוב נקראות גם פיצוץ בצנרת שהיא נזילה די רצינית. ההצפה יכולה להגיע גם מהמי הגשמים או מפיצוץ של מאגר מים אך רוב ההצפות מגיעות דווקא מסתימות. הסתימות יכולות להיות בעייתיות מאוד לצנרת הביתית שלכם כיוון שהמים שצריכים לזרום דרך אותו צינור שנסתם, ינסו לצאת ממקום אחר וככל הנראה הם ימצאו אץ המקום הזה בגלל שכך קבעו בחוקי הפיזיקה. המים יכולים לצאת ממקום אחר, פתח ניקוז או מהאסלה עצמה, וכך לגרום להצפה.

כיצד מכונת שטיפה בלחץ יכולה לפתוח סתימות?

  • מכונת שטיפה בלחץ יכולה לבצע מספר פעולות כאשר צריך לזכור שיש כמה סוגי מכונות שלא תתבלבלו. ישנן מכונות שטיפה בלחץ שמיועדות לניקיון ויש את המכונות שאמורות לפתוח סתימות ולא מדובר באותה המכונה. מכונת שטיפה בלחץ מים גבוה יכולה לפתוח סתימות באמצעות סילון מים בלחץ שייצא מהפתח שלה, כאשר למכונה זו יש צינור ארוך מאוד שיכול להגיע עד לאזור הסתימה.
  • נכון שהמכונה לא יכולה לשאוב את הסתימה ולמעשה גם לא יכולה להוציא את הגורם שגרם לסתימה, שבדרך כלל יהיה מוצרי היגיינה שנזרקו לאסלה או נייר טואלט בכמויות גדולות, אך היא גם יכולה להזרים אותם למקום עמוק יותר שם הצינור יהיה בקוטר רב יותר והחומרים המוצקים לא יגרמו לסתימה חוזרת.
  • המכונה האפקטיבית ביותר לפתיחת סתימות

  • מכונת שטיפה בלחץ היא המכונה היעילה ביותר לפתיחת סתימות. יש סתימות שאפשר לפתוח בפומפה ויש סתימות שאפשר לפתוח בחוטר אך לפעמים רק מכונת השטיפה תהיה הכלי שיספק פתרון. חשוב לזכור כי יש כל מיני סוגי מכונות וחלקן יהיו גדולות מאוד כאשר רובן לא מיועדות שימוש ביתי, ויש מכונה חשמלית, כזו שמונעת על בנזין וכן הלאה. המכונה מביא לפתרון מהיר ודפיניטיבי.
מכונת שטיפה בלחץפתיחת סתימות

מנהל אתר • November 11, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content