איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

פתיחת סתימות ביוב

מי יפתח את סתימת הביוב?

אף אחד אינו מעוניין להוציא את כספו לריק ולכן פעמים רבות אנשים מחליטים לתקן את בעיית הסתימה בבית בעצמם ולחסוך בעלויות. אם מדובר על סתימה קלה אזי הדבר אפשרי, אך ברגע בו מדובר על סתימת ביוב מורכבת, חשוב לפנות מיידית לאנשי מקצוע מומחים בתחום האינסטלציה.

 

מתי ניתן לפתור בעיות לבד?

חשוב להבין שאת רוב בעיות האינסטלציה בבית או בעסק לא ניתן לפתור לבד. אמנם רוב האנשים פונים מיד לעזרתה של הפומפה או ספירלה על מנת לשחרר את הסתימה בכיור או באמבטיה ומקווים שהם יוכלו להימנע מקריאה לאינסטלטור ואכן יש מקרים בהם ניתן לאתר את גורם הסתימה (שיערות, ניילונים ועוד), אך רוב רובם של המקרים מצריכים את השכרת שירותיו של האינסטלטור. 

הפעולות שכן תוכלו לבצע על מנת למנוע נזקים כבדים וזאת טרם בואו של אותו איש מקצוע לתקן את הבעיה הן לסגור את השיבר שאחראי על הזרמת המים לדירה, לאבחן האם מדובר על סתימה קלה או סתימה מורכבת ולהחליט האם לנסות ולפתור את הבעיה לבד או להזמין את שירותיו של בעל מקצוע.

 

באם מדובר על סתימה קלה באמבטיה, בכיור או בשירותים ניתן לנסות ולפתור את הבעיה באמצעות ספירלה, פומפה או באמצעות תכשיר ביתי לפתיחת סתימות. הצמדה של הפומפה למקור הסתימה יוצרת לחץ שעוזר פעמים רבות לשחרר את אותו לכלוך לדפנות של הצינור ועל ידי כך ניתן לשחרר את הסתימה. ספירלה ניתן להחדיר למקור הסתימה ולסובב ועל ידי כך לשחרר את החלק הסתום. אם שני אלו לא עובדים חשוב לפנות מיידית אל מומחה בתחום פתיחת סתימות ביוב.

 

מיהו אותו מומחה?

אינסטלטור הינו אותו איש מקצוע שיכול לאתר את הנזילה בביתכם וזאת באמצעות ציוד משוכלל, כמו למשל מצלמה תרמית ואותו מומחה שיכול לאתר ולתקן כל מיני פיצוצים בצנרת הבית. פתיחת סתימות ביוב מחייבת את השכרת שירותיו של מומחה בתחום שיכול לספק לכם לא רק את אותו פתרון לסתימות ונזילות נראות לעין אלא גם פתרונות לכל מיני נזילות שסמויות מהעין. בנוסף, אינסטלטור יכול לעזור לכם בכל הקשור אל הגברת לחץ מים, חידוש של חדרי אמבטיה (התקנת ברזים וכו') ופעולות נוספות הקשורות למערך הצנרת בבית ומחוצה לו.

 

לסיכום, מצבים של נזילה בבית או סתימה בביוב יכולים לגרום לנזקים רבים מאוד בבית ולירידת שוויו של הנכס. בנוסף, תקלות אלו פוגעות בסדר היום. מסיבה זו, אם גם אתם חושדים שיש נזילה בביתכם או שאתם חווים סתימה בכיור, במקלחת או בשירותים, חשוב שתפנו אל אינסטלטור בעל ניסיון והמלצות שיתקן במיידית את הבעיה ויאפשר לכם לחזור במהירות אל שגרת חייכם.   

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

• אוגוסט 21, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן