איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

אינסטלטור בירושלים

מה עושים כשצריך אינסטלטור בירושלים בשבת ?

אתם חושבים שהכל כרגיל, אבל בבוקר שבת אחד אתם מתעוררים וריח צחנה עולה באוויר – מתברר שהביוב שלכם התפוצץ וכעת צריך להזמין דחוף אינסטלטור ועוד בירושלים.

נראה שיש בעיה, כי הרי יום שבת היום  – ורוב האנשים אינם עובדים בשבת, ומה הסיכוי שתוכלו למצוא אינסטלטור שדווקא יהיה פנוי ביום הזה? והאם במידה ואמצא אחד כזה האם יתפשר לו להגיע אלי , שהרי חלקים גדולים מהעיר סגורים לתנועת רכבים בשבת .

לכן עולה השאלה מה עושים במקרה שכזה כשצריך שהאינסטלטור יגיע במהירות.

הנה כמה דברים שכדאי לדעת, כדי שתוכלו להיות רגועים יותר.

 

אז מה אפשר לעשות?

  • להמתין – אפשרות אחת היא להמתין ולהזמין אינסטלטור בירושלים רק במוצ"ש או בראשון בבוקר. זו אפשרות שבאה בחשבון כאשר עוברות כמה דקות ומתברר שהנושא חשוב אך לא בהול. למשל אם הצנרת בכיור התפוצצה, ברור שבהתחלה צריך לנקות את כל הביוב, ולא להשתמש בכיור יום שלם – אבל זה משהו אשר בהחלט אפשר להמתין איתו 24 שעות עד אשר יגיע האינסטלטור. כלומר – עליכם לבחון ולוודא אולי אפשר לחכות קצת.

 

  • להזמין אינסטלטור שזמין בשבת – תתפלאו, אבל אפשר להזמין כיום אינסטלטור בירושלים שיהיה זמין עבורכם בשבת! יש אינסטלטורים אשר עובדים 24/7 ובהחלט ישמחו להגיע ולטפל בבעיה. איך הם עושים זאת? הם אינם צריכים מנוחה? לרוב זה דרך חברה גדולה אשר מעסיקה הרבה אינסטלטורים – שעובר חלקם יום שבת הוא גם יום של עבודה. חלק מהחברות הללו מעסיקות אינסטלטור בירושלים שאיננו יהודי, וכך הוא אפילו לא צריך לעבוד ביום המנוחה שלו. הדבר כמובן מבטיח שבכל מצב שכזה, האינסטלטור גם יגיע במהירות ברכבו הפרטי, ויטפל בבעיה בצנרת שלכם.

 

  • ומה עם המחיר? – אמנם המחיר של שירותי אינסטלטור בשבת הם גבוהים יותר מאלו שהאינסטלטור יגבה מכם ביום חול, ואפשר להבין מדוע .עם זאת, במידה ומדובר אכן על מצב בהול שלא מאפשר את שהייתכם בתוך הבית עד שהבעיה תוסדר – ברור שהמחיר משתלם.

 

 

תמיד יש מה לעשות

לסיכום, לא צריך להיות מפוחדים או מבוהלים. תמיד אתם יכולים לקבל מענה הולם למצב, ויש לכם את שתי האופציות – או להמתין, או להזמין אינסטלטור שיהיה זמין. כדאי לדאוג שיהיה לכם בכל מקרה, מספר טלפון של אינסטלטור זמין.

אינסטלטוראינסטלטור בירושלים

• July 3, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content