איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

נזילות מתחת לפרקט

מה עושים במקרה של נזילה מתחת לפרקט עץ

אם יש לכם נזילה מתחת לפרקט עץ אתם בוודאי עצבניים מאוד ומעוניינים שזה יהיה כבר מאחוריכם. עם זאת יש עוד דרך ארוכה עד אשר תוכלו לשכוח מהנזילה, אתם קודם כל צריכים להבין מאיפה היא מגיעה, מדוע היא נוצרה ולאחר מכן לטפל בה ולדאוג שהיא לא תחזור. הנה מדריך מלא לבעיה הזו.

כיצד נזהה נזילה מתחת לפרקט עץ?

נזילה יכולה להיות בולטת מאוד אך הבעיה היא שהסימנים הללו יופיעו רק אחרי שהיא כבר תהיה רצינית. כאשר הנזילה יכולה להיות גם קטנה מאוד ועדיין היא תיצור נזק רב בטווח הארוך. הסימנים של נזילה מהפרקט יכולים להיות דומים מאוד לנזילה מהקיר, כמו למשל סימני רטיבות על הפרקט עץ, שלב אחד של הפרקט שעולה מעל השני בגלל שיש מתחתיו מים, ריח חזק של רטיבות ושל עובש ולעתים גם ריחות רקובים יותר בשל ההרטבה של העץ על ידי המים.

לקרוא למאתר נזילות ולאתר אותה

אחרי שהבנתם שיש נזילה מתחת לפרקט אתם צריכים להזמין מאתר נזילות. זהו איש המקצוע שאתם צריכים להזמין כי הוא יכול לגלות מאיפה הנזילה בדיוק תוך כמה דקות בודדות כמו כן יש לו ציוד איתור נזילות מתקדם כמו למשל מצלמה תרמית שיכולה להיות משמעותית מאוד למשימה הזו. חשוב לזכור כי איתור נזילות עולה בערך 600 עד 800 שקלים ולכן מוטב לנצל את ההגעה שלו כדי לבדוק עוד כמה חלקים בבית כמו האמבטיה או המטבח, בעיקר אם אתם חושדים שיש נזילה כלשהי. אחרי שמאתר נזילות יאתר את הנזילה הוא גם יבין את החומרה שלה ולאחר מכן כמובן יעצור אותה בדרך כלשהי.

לעצור את המים ולייבש את האזור

עצירת הנזילה יכולה להיות מסובכת או קלה וזה כבר תלוי במיקום שלה ובחומרה שלה. כמובן שאם מדובר על פרקטים יש חשיבות רבה גם לסוג הפרקט כי הרי מעבר לנזילה עצמה ולנזקים של איבוד המים וההרס של המבנה, יש נזק גם לפרקט עצמו. אחרי עצירת הנזילה יש צורך לטפל בכל הבעיות השונות שהיא יצרה וזה יתבצע על ידי ייבוש וחיטוי של המקום שנרטב.

נזילות מפרקט

מנהל אתר • February 24, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content