איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

פתיחת סתימות

מה עושים במקרה של הצפה בשירותים

יכול להיות שברגעים הראשונים של ההצפה בשירותים תילחצו מאוד ולא תבינו מה קורה בבית. אחרי כמה שניות כדאי שתתאפסו ותתחילו לטפל באירוע. כיצד מטפלים בו? מה ניתן לעשות? הנה כמה פרטים חשובים על ההתמודדות עם הצפה בשירותים.

תמנעו מהמים להגיע לשאר הבית

הצפה בשירותים יכולה להיות אחד האירועים הכי מלחיצים שיש. כאשר ישנה הצפה בשירותים יש סיכוי טוב שאתם תילחצו מאוד ופשוט תרצו ללכת מהמקום אך קחו בחשבון שאם יש הצפה, הנזק יהיה גדול יותר אם לא תעשו דבר. אל תהיו פאסיביים ברגעים אלו, אתם חייבים להתעשת ולטפל בבעיה עד כמה שניתן. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג שהמים יגיעו לנקודה כמה שפחות רחוקה מהאסלה, שבדרך כלל ממנה מגיעה ההצפה. איך עושים זאת? סוגרים את הדל ושמים מגבת למטה, וכמובן מומלץ לסגור את ברז המים הראשי.

אבחנו את הבעיה ונסו לפתור אותה

אחרי שהרגעתם את המצב, הגיע הזמן לנסות לאבחן את הבעיה. את האבחון הזה אתם חייבים לבצע כאשר אינסטלטור מקצועי כבר בדרך אליכם. חשוב מאוד לבצע שיקול דעת מעמיק לפני שאתם בוחרים את האינסטלטור כי יש סיכוי שתבחרו בצורה רעה מאוד אינסטלטור שאינו מקצועי או שיהיה יקר הרבה יותר מאפשרויות אחרות, זאת למרות שהבחירה תהיה בלחץ של זמן, בעיקר אם ההצפה מגיעה מסתימה בביוב שלא קשורה ספציפית לבית שלכם. אם אתם לא יודעים מדוע ההצפה קרתה זה לא אסון, אתם הרי לא מהתחום.

תקראו לאינסטלטור לטיפול מקצועי

הקריאה לאינסטלטור היא הדבר החשוב ביותר בסדר הפעולות לפתרון כיוון שהוא זה שיודיע לכם שהבעיה חלפה לחלוטין כך שאתם לא צריכים לדאוג. חשוב לזכור כי האינסטלטור יכול להיות מקצועי ואדיב אך המחיר שהוא גובה הוא פרמטר חשוב לא פחות. לכן חשוב שמההתחלה תוודאו מה הוא מציע לכם, מה טווח המחירים וכמובן האם הטיפול שלו כולל אחריות. את האינסטלטור כדאי לבחור מהמלצות שיש באינטרנט וכמובן עדיף המלצות אישיות, ממכרים, בני משפחה, שכנים וחברים.

הצפה בשירותים

מנהל אתר • February 10, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content