איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

להתייחס נכון למערכת הביוב

ביוב הינו סוג של מערכת הכולל צינורות הממוקמים במיקום שהוא תת קרקעי. התפקיד של מערכת הביוב הינו לקחת את נוזלי השפכים בעיר בה נמצאת המערכת ולהעביר אותם למקום מרוחק שלא יפריע לאורח החיים של תושבי הערים השונות. שאיבת ביוב, הינה פעולה הכרחית בכל עיר שמכבדת את עצמה, היות והיא קשורה למפגעים תברואתיים, כלומר- למניעתם.ביוב

באמצעות משאיות הביוב,  קל יותר לפתור בעיות של סתימות והצפות בביוב, היות ומדובר על משאיות בגדלים שונים, אשר שואבות את השפכים, מים מחניונים שנגרם בהם הצפה ועוד. ערים רבות מורכבות הן מבנייה ישנה והן מבניה חדשה, אחת הערים הבולטות במבנים משני הסוגים, הינה העיר בית שמש, אשר ממוקמת במרכז המפה בין תל אביב לבין ירושלים. האוכלוסייה מונה כ-100,000 תושבים אשר כולם זקוקים לשירותי בר צבי ביובית בבית שמש. לפעמים, גם בבניין חדש יחסית, ייתכנו סתימות במערכת הביוב, בגלל אנשים שאינם נזהרים עם המערכת, או שכנים שגרים בבניין המגורים וזורקים פסולת שאסור להשליך לאסלה, מה שיכול לגרום לסתימה מורכבת של מערכת הביוב.

הזמנת ביובית אחת לשנה – לבדיקה ותחזוקת המערכת

מי שמכיר את הביטוי "להקדים תרופה למכה" בוודאי יבין במה מדובר. ההוצאות של תיקון מערכות ביוב, עשויות להיות גבוהות, כאשר כבר מאוחר מדי והמערכת לא תוחזקה כראוי. יש לבדוק את מערכת הביוב אחת לשנה עם חברת אינסטלציה כמו בר צבי ביובית בבית שמש, החברה נמצאת קרוב לעיר בית שמש ובנויה מצוות מיומן שמגיע בזמן הנקבע מראש. הציוד המשוכלל יפתור לכם במהירות את הבעיה. מדובר בציוד חדיש כגון מצלמות תרמיות, מצלמות למערכת הביוב, ביובית שתשאב את הפסולת ותשטוף בלחץ אדיר של מים את צנרת הביוב, כך שהשטיפה בלחץ, תשלול חלקיקים של פסולת שנשארו במערכת.

בחברות מקצועיות של אינסטלציה, ישנה בדיקה חשובה הנקראת בדיקת מז"ח- כלומר מניעת מים חוזרים והכוונה הא לסכנה של זיהום מי השתייה ע"י מערכת הביוב. מדובר על מעבר חד כיווני של המים לכוון הצנרת, כך שהמטרה היא למנוע את חזרתם. חברת בר צבי ביובית בבית שמש, תבצע בדיקות אלה כאשר יש לקבל טופס 4 לבית חדש ועד מקרים שיש צורך מיוחד בבדיקה זו.

מנהל אתר • August 29, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content