איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

עובש בקירות

כשיש רטיבות המזיקים באים

קשה למצוא אדם אחד בעולם כולו שיאמר לכם כי מזיקים אינם תופעה שמטרידה אותו, כאשר הם מגיעים לבקר בבית או במשרד לצורך הענין. מן הסתם יש לא מעט סיבות להופעתם הבלתי רצויה של מזיקים אלו.עובש בקירות

אם גם אתם סובלים מנוכחות מוגברת של מזיקים ולא יודעים כיצד להתמודד עם הבעיה, כדאי שתכירו את הקשר ביניהם לבין רטיבות. כמו כל שאר היצורים החיים, גם מזיקים ומקקים מחפשים אחר מקום בו יוכלו לקבל מזון, שתייה ומחסה. המקומות הקלאסיים עבור מזיקים ביתיים נוצרים כתוצאה מצינור ביוב פתוח, רטיבות הקיימת לאורך זמן בחדרים סגורים, כוכים לחים ועוד. זו הסיבה שכל פעולת הדברת מזיקים מבוססת בראש ובראשונה על זיהוי מוקד המחיה ונטרולו.

רטיבות פוגעת באיכות החיים ואין סיבה לחיות איתה. ראשית, נזילות קטנות נוטות להחמיר במהירות ולהפוך לרטיבה מאסיבית המסכנת את הציוד ואת הבריאות. שנית, רטיבות גורמת להיווצרות עובש ופטריות. שאיפה של החומרים המזיקים הנפלטים מתוך הרטיבות מסוכנת עבור בני אדם וחיות מחמד. אם מוסיפים לכל התסמינים הללו את הנושא של הדברת מזיקים במקומות לחים, מבינים כי מדובר על סכנת נפשות אמיתית.

האם להסתפק בפעולות הדברת מזיקים?

יש מספר דרכים למנוע רטיבות ולהתמודד עם בעיה קיימת בתוך הבית:

א. הדברת מזיקים – כמובן שהבסיס לכל הרחקת מזיקים הוא שימוש בשיטות הדברה. את השיטות כדאי לבחור לאחר התייעצות עם המדביר, בדיקה של תנאי השטח והתאמה בין הטכניקה לבין הצרכים.

ב. טיפול ברטיבות – במקביל להזמנת שירותי הדברה, יש לטפל ברטיבות באופן יסודי ומלא. גם כאן נדרשת התייעצות עם אנשי מקצוע המכירים את התחום ומבינים את המשמעות של נזילות.

ג. סגירת פתחים – יש פעולות אותן ניתן לבצע באופן מיידי ועצמאי לצורך מניעת נזילות וטיפול ברטיבות. בין היתר, רצוי להתחיל עם סגירת פתחים וכך למנוע את חדירת המזיקים והתרבותם.

לסיכום, לפעמים הבעיות הגדולות ביותר נוצרות כתוצאה מחוסר תשומת לבד. בדקו את הנזילות בבית וטפלו ברטיבות מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע הופעת מזיקים. 

הדברותהדברת מזיקהדברת מזיקיםהדברת מזיקים הקוטלמדביר מזיקים

• יוני 16, 2014


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן