איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שירותי ביובית

כך תפתרו נזילה חמורה בעזרת ביובית

שאיבות ביוב מתבצעות על ידי ביובית והן יכולות לסייע גם לאנשים פרטיים להתמודד עם נזילות וסתימות. הדרך הנכונה ליהנות מהיתרונות של הביובית היא להזמין אותה מוקדם על מנת למנוע מהמצב להחמיר

נזילות נגרמות בגלל עומס על הצנרת וחוסר יכולת של מערכת הביוב להעביר את מי השופכין לאתרי ההטמנה המורשים. בניגוד לנזילה שנגרמת כתוצאה מליקויי איטום ומופיעה בדמות רטיבות בקירות ובתקרה, הנזילות מהביוב מופיעות ליד האסלה, הכיור או במקומות אחרים שמחוברים לצנרת הביוב. עם זאת, אין להקל ראש בנזילות מים מן הסוג הזה כי הן נוטות להפוך במהירות לבעיה חמורה ומרכזית.

שירותי ביובית

הדרך לפתור נזילה חמורה היא להזמין שירותי ביובית. הביובית היא משאית מיוחדת שעליה מותקנים מיכל קיבול, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה ובה אפשר להשתמש לטובת שאיבות ביוב מגוונות. בנוסף, בשביל לפתור נזילה חמורה בעזרת ביובית צריך להקפיד על השלבים הבאים:

א. יצירת ואקום – שאיבות ביוב עם ביובית מדמות את השאיבה הרגילה שניתן לבצע באמצעות פומפה ביתית. עם זאת, הביובית יוצרת ואקום בעוצמה גבוהה הרבה יותר והיניקה היא אידיאלית.

ב. שאיבת מי השופכין – מטרת היניקה של הביובית היא לשאוב את מי השופכין יחד עם הגורם שגרם לסתימה או לנזילה. שאיבת מי השופכין מתבצעת ישירות לתוך מיכל הקיבול, כאשר המטרה היא להעביר אותם לאחר מכן לאתרי הטמנה מורשים המפוזרים ברחבי הארץ.

ג. הזרמת מים בלחץ גבוה – הערך המוסף של פתיחת נזילה חמורה בעזרת ביובית הוא הזרמת מים בלחץ גבוה. הזרמת המים לא קשורה לפתיחת הסתימה עצמה, אך בעזרתה ניתן לפורר ולמוסס את הגורם שגרם לסתימה. הזרמת מים בלחץ גבוה עולה בקנה אחד עם הניסיון לפתור את הסתימה ולמנוע נזקים נוספים.

מתי מזמינים שאיבות ביוב?

נזילות ביוב מחמירות במהירות ולכן אין סיבה להמתין עד הופעת הסתימה כדי להזמין את הביובית. אפשר להשתמש בה גם לטובת תחזוקה שוטפת של הצנרת, כמו למשל באמצעות שטיפת קווי ביוב מסועפים, ישנים וסתומים. שטיפה של קווי הביוב מתאימה לכל סוגי הצנרות ואידיאלית גם בבתים פרטיים. בעזרת שטיפת קווי ביוב ניתן להשיג תוצאות מרשימות ולהבריק את קווי הביוב מבפנים. בנוסף, צינורות מים בלחץ גבוה מונעים ריכוז של מכשולים שעלולים בעתיד להפוך לסתימות ולגרום נזילות.

לסיכום, הדרך לפתור נזילות ביוב עוברת בהזמנת שירותי ביובית. בעזרת הביובית ניתן לבצע שאיבות ביוב מכל סוג ובהיקפים גדולים. הביובית היא הרבה יותר ממשאית רגילה עם מיכל קיבול, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה, כי היא מסוגלת להגיע ליניקה בואקום גבוה מאוד. השימוש בביובית מתבצע על ידי קבלני ביוב שמכירים את התחום ובקיאים בסיבות לתקלות הנפוצות. בנוסף, אפשר להתייעץ עם נציגי החברה על מנת לתאם תחזוקה שוטפת של קווי ביוב וצנרות.

שירותי ביובית

ruchamas • July 17, 2017


Previous Post

Next Post

Skip to content