איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מרזבים מאלומיניום לגגות רעפים

כך נמנע נזילות מהגג בעונת החורף

 

הכנת הגג לקראת החורף חשובה לשם שמירה על הגג ועל תקינות הבית בכלל

לגג חשיבות רבה בשמירה על תקינות מבנה הבית וכן על שליטה בטמפרטורה שבו, ולכן עלינו להכין אותו כנדרש לקראת עונת החורף בכדי להימנע מחדירת רוחות או מי גשמים לגג ולאזורים שונים בבית, כאשר ישנן כמה פעולות אשר חשוב לבצע לשם ווידוא תקינות הגג.

מרזבים מאלומיניום לגגות רעפים

כיצד נכין את הגג ונמנע נזילות בעונת הגשמים?

  • התחלת העבודה: את העבודה על הגג חשוב לסיים בטרם תחילת הרוחות החזקות של החורף וכמובן הגשמים המרובים, ולכן כדאי להתחיל את העבודה על הגג כבר בחודשי הקיץ, בכדי שנוודא שעד הגעת הגשמים והרוחות הגג שלנו יהיה מוכן ויוכל להתמודד עמם בצורה יעילה, אשר תשמור על תקינות גגנו וביתנו.
  • התקנת ארגזי רוח מאלומיניום: ארגז רוח מאלומיניום הינם בין האלמנטים החשובים ביותר לשמירה על גג ביתנו. ארגזי רוח מאלומיניום גם מונעים את חדירת הרוח לרווחים שבין הגג לבין הבית, והם גם שומרים על צורתם לאורך שנים רבות. במידה ובביתנו ישנו ארגז רוח מעץ, מומלץ לצפות אותו בארגזי רוח מאלומיניום, אשר יחזקו את המבנה ויתקנו פגמים שונים בו.
  • איטום הגג: איטום הגג חשוב לשם מניעת כניסת מי גשמים לחלל הגג, אשר עלולים לחלחל לאחר מכן לאזורים נוספים בבית ולגרום לנזקי רטיבות שונים. כיום ישנן דרכים שונות לאיטום הגג בצורה איכותית כגון התקנת יריעות ביטומניות, שימוש בבטקל ועוד.
  • ניקוי מרזבים מאלומיניום: ניקוי המרזבים חשוב בטרם תחילת הגשמים לשם מניעת הצטברות של מים על הגג, אשר עלולים לפגוע באיטום שלו ולחדור לחלל שבין הגג לבין בית. חדירה זו עלולה לגרום לנזקי רטיבות חמורים, והיא ניתנת למניעה בקלות בעזרת ניקוי מרזבי הגג. מרזבי מאלומיניום לגגות נחשבים למרזבים האיכותיים ביותר לשם ההגנה על המבנה ומומלץ להחליף מרזבים ישנים למרזבי אלומיניום איכותיים על מנת למנוע נזילות.

הכנה נכונה של הגג לקראת החורף תימנע נזילות ונזקים שונים

התקנת ארגזי רוח ומרזבים מאלומיניום ואיטום הגג הינן פעולות אשר חשוב לבצע בטרם תחילת העונה הגשומה, והן מסייעות רבות במניעת נזקי רטיבות בבית וכן בשמירה על טמפרטורה קבועה בו במהלך החורף. הכנה מבעוד מועד תחסוך מאיתנו בעיות רבות שעלולות לצוץ במהלך עונת החורף ותחסוך לנו כסף רב על טיפול בנזילות והצפות מים במבנה.

גגות רעפיםמרזביםמרזבים מאלומיניום

drory • נובמבר 30, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן