איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

אביזרי אינסטלציה

כיצד תבחרו אביזרי אינסטלציה לבית

מערכת הצנרת בבית שלכם היא מערכת שצריכה להיות מורכבת מהחלקים הטובים ביותר

כאשר אתם חושבים על מערכות מהותיות וחשובות בבית שלכם, סביר להניח כי דווקא האינסטלציה היא לא זו שקופצת לראש שלכם ראשונה. עם זאת, מדובר בשגיאה חמורה שלכם, שכן מערכת הצנרת בבית היא אולי המערכת החשובה ביותר בו – וזהו פרט שרבים מאתנו מבינים, למרבה הצער, רק לאחר שאנחנו סובלים מתקלה כזו או אחרת בצנרת הבית שלנו.

עם זאת, גם כעת אתם יכולים להבין זאת אם תחשבו על כך לעומק – הצנרת בבית שלכם מהווה מרכיב חשוב ביותר עבור התפקודים הבסיסיים ביותר שנחוצים לכם בבית – שירותים, כיורים, מקלחת וכדומה. כאשר ישנה תקלה, אפילו ברכיב אחד באינסטלציה בבית שלכם, אתם נפגעים מכך בצורה משמעותית ביותר באיכות החיים ובשגרת החיים התקינה בבית שלכם.

מצב שכזה יכול להוביל לנזילות, להצפות, לסתימות ולשאר מצבים לא נעימים כלל וכלל. משום כך, תכנון והקמה נכונים של מערכת הצנרת בבית שלכם הוא נכון מרמת הצינורות ועד רמת הברזים והכיורים. האביזרים השונים הללו, שניתן להכליל תחת הכותרת הכללית של אביזרי אינסטלציה, הם אביזרים שצריך לבחור ולהתאים לבית בצורה הטובה ביותר – וכעת נבין בדיוק כיצד בוחרים אביזרים עבור אינסטלציית הבית בצורה הטובה ביותר.

כיצד תבחרו בצורה נכונה את אביזרי האינסטלציה בבית שלכם? כמה עקרונות חשובים

 

  • אביזרי צנרת – האביזרים הנפוצים ביותר שניתן לקטלג תחת הכותרת של אביזרי אינסטלציה הם אביזרים שמהווים חלקים מצנרת הבית. האביזרים הברורים ביותר בהקשר זה הם הצינורות עצמם, המורכבים מחלקי צינור רבים, מפרקים וחלקים אחרים שצריכים להיות איכותיים ביותר ולהתאים אחד לשני בפני עצמם, ולהיות גם מורכבים בצורה המקצועית ביותר בתוך הבית עצמו. תחת האביזרים הללו ניתן להכניס מוצרים רבים, כמו בנדים, אומגות, מפצלים, מפתחות למאריכים, קומפלטים למטהרי מים, גלגלים כפולים, שסתומי ביטחון ושסתומי אל חזור – ועוד לא מעט מוצרים אחרים. ברמה הבסיסית ביותר, בחירה נכונה של אביזרים שכאלה צריכה להתבצע עם הקפדה על בחירה במוצרים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר הנהוגים כיום באיכות ייצור ובבטיחות מוצר. רצוי מאוד לבחור במוצרים שמיוצרים דרך החברות המובילות בשוק, בכדי לא לקחת סיכון בתחום זה. מאחר ומרבית הלקוחות שרוכשים אביזרים שכאלה הם אנשי מקצוע בעצמם – אינסטלטורים – הרי שהתמחור הוא משני בבחירה של אביזרים בתחום זה, שכן הכסף הזה בכל מקרה יחזור לאחר מתן השירות ללקוחות ואלה הן הוצאות מוכרות עבור העסק.

 

  • אביזרי קצה – בבחירה של אביזרי אינסטלציה יש לא מעט אביזרי קצה שמהם ניתן לבחור – ברזים, כיורים, דוש למקלחת וכדומה. מוצרים אלה, כמובן, לא נרכשים אך ורק על ידי אנשי מקצוע אלא גם על ידי אנשים פרטיים שבוחרים את המוצרים השונים לבית שלהם. בהקשר זה, חשוב מאוד להבין כי בחירה של אביזרי קצה מתחשבת הן באיכותם, באיכות הייצור שלהם ובעמידה שלהם בתקנים השונים, והן בהתאמה האסתטית והדקורטיבית שלהם לסגנונות העיצוב השונים בבתים. כאן, אסתטיקה היא לא פרט שראוי להתפשר עליו בבחירה של אביזרים לאינסטלציה.

אביזרי אינסטלציה

בחירה נכונה של אביזרים עבור אינסטלציית הבית שלכם תחסוך לכם הרבה מאוד כאב ראש בעתיד

בחירה של אביזרי אינסטלציה היא בחירה שצריכה להתבצע בזהירות הראויה, שכן כל אביזר אינסטלציה בפני עצמו מהווה חלק אחד ממערכת גדולה יותר, שתפקידה הוא אחד התפקידים הבסיסיים והחשובים ביותר בכל בית מודרני, כפי שהסברנו קודם לכן. לכן, בבחירה של אביזרים אלה, אסור להתפשר על פחות משירות מוביל ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר בתחום אביזרי האינסטלציה.

 

• June 19, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content