איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

כיצד מתקינים נקודת מים חדשה בבית?

 

לא פעם, אתם מבינים שעליכם להתקין נקודת מים חדשה בתוך הבית שלכם. נקודות מים חדשות, יכולות לשמש למגוון רחב מאד של מטרות. יש מי שצריכים נקודת מים חדשה להתקנת ברז או כיור, יש מי שמחפשים מקום להתקנה של מקלחת חדשה, יש מי שמעוניינים להשקות את הגינה עם צינור, ויש עוד שפע של סיבות להתקנה של נקודת מים חדשה. אולם, איך אפשר להוציא את הנקודה מתשתית המים? ועם מי יוצרים קשר, בכדי לבצע עבודה מורכבת שכזו?

התקנת נקודת מים חדשה

 

 

כל המידע על ההתקנה החדשה

●       איך ההתקנה מבוצע? – באופן עקרוני, כדי להתקין נקודת מים חדשה בבית, צריך שיהיה כמובן חיבור מתאים לתשתית המים. יש לפתוח את הקירות ולגשת לצנרת עצמה. דרך הצנרת מתקינים מפצל מתאים, אשר החלק הסופי שלו, יהיה כמובן בנקודה שבה אתם תרצו להתקין. לסיום, מתקינים את הכלי אשר ממנו יצאו המים, כולל מתקני הוויסות השונים בין אם לפי כמות המים או לפי הטמפרטורה, ואפשר להתחיל לעבוד.

●       מה העבודה דורשת? – כפי שאתם שמים לב, התקנה של נקודת מים חדשה, איננה עניין פשוט במיוחד, לאנשים שהם חסרי ניסיון. יש צורך להכיר היטב כיצד הצנרת עובדת, וכמובן לדעת איך לבצע עבודות קידוח שונות בקירות ולגשת לצנרת – וזאת מבלי שפוגעים כמובן בצנרת עצמה. יש כמובן צורך לקנות את החיבורים המתאימים, ולהיות עם כלי עבודה. במילים אחרות – זו עבודה ששומרים לאינסטלטור מקצועי.

●       פניה לאינסטלטור – כאשר אתם פונים לאינסטלטור שיתקין לכם נקודת מים חדשה, חשוב מאד לוודא שמדובר על איש מקצוע אשר מנוסה בתחום, ומנוסה בפרט בעבודות מעין אלו. יש צורך לזכור שנקודת מים חדשה היא בעלת השפעה מרחיקת לכת על חייכם בבית, ולכן חשוב שהעבודה תהיה מהירה, יעילה, ומדויקת.

 

מתי פונים לאיש מקצוע?

מומלץ בחום ליצור קשר עם אינסטלטור, לפחות כשבוע לפני שאתם מתכננים להתקין את נקודת המים, אם לא לפני כן. לעתים האינסטלטור יצטרך לבצע סיור מקדים בבית שלכם ולהכיר היטב את הצנרת, ורק לאחר מכן במפגש הבא, לבצע את ההתקנה, ולכן נדרש זמן מסוים מראש.

• June 29, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content