איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

צילום תרמי

כיצד מתבצע צילום תרמי?

איתור נזילות בקירות הבית יכול לחסוך כסף רב על ידי חסכון בחשבון המים, כמו גם על ידי מניעה של נזק קשה למבנה

שמירה על ביתנו יכולה לחסוך לנו כסף רב. כל פגיעה במבנה תגרור בסופו של דבר עלויות גבוהות במיוחד של שיפוץ ותיקונים, זאת נוסף על הפרעה משמעותית לאיכות חיינו. אחד מהגורמים הנפוצים ביותר המשפיעים על מבנה הבית, הינו נזילות. נזילות החודרות לקירות הבית, בין אם מביתם של שכנים מגשמים או מנזקים בצנרת הפנימית של הבית שלנו עשויות בהחלט לפורר את הקיר מבפנים, ליצור מפגע וויזואלי חמור ובסופו של דבר לערער את יציבות המבנה ולדרוש תיקון נרחב. במידה והנזילה נובעת מבעיה בצנרת הפנימית של הבית, יהיו לה השלכות גם על גודל חשבון החשמל הביתי שעשוי להתנפח בלי שנבין מדוע. לכן, איתור נזילות הינו כלי קריטי ביותר לחסכון כספי, בין השאר מאחר וחלק מהנזילות אינן מופיעות על הקיר בצורה ויזואלית במהירות רבה, ומשום שתיקון איכותי מחייב אותנו לאתר את מקור הנזילה בצורה מדויקת.

מהו צילום תרמי וכיצד הוא מסייע לנו באיתור נזילות

צילום תרמי

כאמור, חלק גדול מהנזילות מצטברות בכיסי מים בקירות ובגג הבית זמן רב לפני הופעת הסימן החיצוני על הקיר. לכן, פעמים רבות אנו איננו מסוגלים לאתר כראוי את מוקד הנזילה, ועל כן אנו חסרי אונים בתיקון הבעיה, אלא אם כן נרצה לבצע פירוק מסיבי של הקיר. צילום תרמי הינו הפתרון המושלם לאיתור נזילות, הוא עושה זאת בדרך מקורית ומיוחדת:

  • חתימת חום שונה: צילום תרמי מבליט את פליטת החום השונה מחלקים שונים של קירות הבית. כך, אנו מסוגלים לאבחן בקלות רבה מוקד של טמפרטורה קרה יותר, שהוא בדרך כלל המקור של הנזילה עצמה.
  • חיפוש בבית  השכנים: לעיתים מוקד הנזילה איננו מביתנו, כי אם מתקלה בבית השכנים. צילום תרמי מאפשר לנו לבדוק זאת ללא הפרעה לחיי השכנים.

על מנת לטפל בנזילות יש צורך לעשות עבודת איטום איכותית לכלל הבית

טיפול בנזילה תמיד יכלול עבודות איתור נזילות ולאחר מכן איטום. בחרו בחברת איטום מובילה ואיכותית.

 

איתור נזיילותצילום תרמי

מנהל אתר • יולי 17, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן