איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איתור נזילות

כיצד מטפלים בנזילות בבית

אתם חוזרים הביתה אחרי יום ארוך בעבודה, מחכים כבר להיכנס הביתה כדי לשבת על הספה בכיף עם קערת פופקורן גדולה וכוס קולה קרה- בטוחים שבדרך הזו תוכלו לשים מאחור את היום המתיש שעבר עליכם, וכך להתכונן גם ליום שמחכה לכם מחר.

אתם מגיעים לבית, פותחים את הדלת ואוי ואבוי! הצפה! כל רצפת הבית מלאה מים. אתם מתרוצצים מחדר לחדר כדי למצוא את מקור הנזילה. לא בטוחים אם זאת הניאגרה או שוב הברז במקלחת שנוזל. אולי זה בכלל סתימה בביוב? כך או כך הפתרון המידי הוא להגיע לשיבר הראשי בבית או בבניין ולסגור אותו. מיד אחר כך כדאי להרים את הטלפון ולהתקשר לאינסטלטור שיגיע להציל אתכם מהיום הקשה שעובר עליכם.

כיצד להימנע מנזילות בבית:

כדי להימנע ממקרים כאלו אצלכם בבית, חשוב להקפיד על תחזוקת הצנרת בבית בדיוק כמו שאתם דואגים לתחזוקת הרכב שלכם. בעזרת מספר כללים שתעשו במהלך שגרת היום שלכם תוכלו לחסוך את כאב הראש ולהימנע מנזילות מיותרות בבית.

כדי לשמור על אריכות החיים של הצנרת שלכם ולהימנע מפיצוץ בה, בדקו האם המים אשר זורמים לכם בברזים הינם מים קשים. מים קשים אלו מים אשר אחוז המינרלים בהם גבוה וכך הסיכוי להצטברות אבנית גבוהה יותר. במידה ומדובר במים קשים, הם יכולים לפגוע בצנרת ל ידי אבנית וקורוזיה שתקצר את עמידות הצנרת. בקשו מאינסטלטור מוסמך לבדוק את רמת המים ולחבר פילטר מיוחד אשר ידאג לריכוך המים בהתאם.

דרך נוספת כדי להימנע מפגיעה בצנרת היא הפחתה בשימוש של חומרים כימיים לפתיחת סתימות בצנרת של הבית. אין ספק שסתימות זה מטרד לא קטן, לכן כדי להימנע בשימוש חוזר ונשנה של חומרים משחררי סתימות הקפידו לבדוק מה אתם מכניסים לתוך הביוב שלכם. דאגו שהכיור במטבח נקי בזמן שטיפת הכלים כך ששיירי אוכל לא יכנסו לפתח הניקוז בכיור. בזמן המקלחת דאגו שיש רשת על פתח הניקוז לאיסוף שערות נושרות שלא יסתמו את הביוב.

איתור נזילות בבית:

במידה והקפדתם לשמור על הצנרת בבית אך עדיין חוששים שיש בעיה מכיוון שחשבון המים גבוה כל חודש ללא סיבה, זה הזמן לקרוא למומחים בתחום איתור הנזילות. אנשי מקצוע אלו יגיעו אליכם עם מיטב המכשור שקיים בתחום איתור הנזילות בצנרת, בקיר, בתקרה ובכל רחבי הבית. מאתרי הנזילות יגיעו עם ציוד מתקדם אשר בעזרתו יוכלו לזהות בקלות במידה ויש מקור נזילה ללא צורך בשבירת והריסת קירות.

גם אם יש בכם ספק קטן שקיימת נזילה בבית שהיא בלתי נראית, מומלץ באופן מידי לפנות לבעלי מקצוע בתחום איתור נזילות מכיוון שגם נזילה קטנה יכולה לעשות נזק גדול במשך הזמן. כל עוד ישנו טפטוף מים קטן בתוך קיר או תקרה, זה מתפתח במשך הזמן לרטיבות גדולה מאוד שעלולה להרוס לחלוטין את הקיר וכך את מבנה הבית.

איתור נזילות בבית

מנהל אתר • February 21, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content