איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

כיצד מטפלים בהצפות

הצפות יכולות להיגרם ממספר רב של גורמים, ולהסב נזק כלכלי אדיר

אחת מהבעיות הנפוצות ביותר אשר אנו עשויים לחוות בביתנו, הינה הבעיה של הצפות.

הצפה עשויה להיגרם ממספר של גורמים, חלקם עשויים להיות בשל בעיה בצנרת הפנימית בבית, אשר תגרום להצפה בפנים הקיר שתחלחל בסופו של דבר אל חלל הבית, וחלקם עשויים להיות בשל בעיה באיטום הבית עצמו, בעיקר באיטום הגג המאפשר למי גשמים לחדור פנימה. הצפות עשויות להסב לנו נזקים כלכליים משמעותיים, בין השאר בשל נזק לרהיטים ורכוש אשר נפגע מהמים, בעיקר ריהוט עץ, בשל נזק מבני לקירות הבית ולרצפה, וכמובן בשל ההפרעה לשגרת החיים והצורך לקרוא לשירותי טיפול בהצפות 

מהן הדרכים הבולטות לטיפול בהצפות בבית

כאמור, שירותי טיפול בהצפות הינם לעיתים בעלי עלות כלכלית לא מבוטלת, אך בסופו של דבר נועדו בין השאר לחסוך לנו עלות כלכלית נוספת בשל נזק נוסף.

הדרכים הנפוצות הינם רק שלב ביניים בטיפול בנזקי הבעיה, ולאחריהם יש לטפל באיטום הגג או בבעיות בצנרת באופן ספציפי וייעודי להם. 

  • הזמנת שאיבה: שירותי שאיבה להצפות יכולים להתבצע במקרים פשוטים יחסית על ידי ציוד קטן, ובמקרים חריפים על ידי שירותי ביובית אשר מסוגלת לשאוב כמויות מים אדירות בקבועי זמן קצרים, ומתאימה בעיקר למפעלים ואזורי תעשייה.

 

  • הצפה רדודה באופן יחסי: הטיפול בהצפה רדודה באופן יחסי הינו לרוב לא כולל שאיבה ממוכנת, אלא בעיקר מאמצים להוצאת המים דרך מערכת הביוב הביתית, ובסופו של דבר לחכות זמן מה עד שהמים יתייבשו. הסיבה לכך הינה בעיה בשאיבת מים רדודים אשר רוב המכשירים אינם מיועדים לעבודה בהם. 

טיפול בהצפות

חשוב להזמין שירותי טיפול בהצפות באיכות גבוהה

שירותי חברה מקצועית לטיפול בהצפות יפעלו במהירות וביעילות מרבית על מנת שתוכלו לחזור לבית יבש ומסודר, ולשוב באופן המהיר ביותר לשגרת החיים שלכם.

טיפול מהיר גם ימזער את הנזקים שנגרמו בשל ההצפות, ויהפכו את הנזקים הכלכליים הנלווים למינוריים. לכן, אל תתפשרו על חברה לא איכותית, ובחרו חברה ותיקה, מנוסה ומומלצת. 

• יוני 14, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן