איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מקלחונים

טיפול בנזילות שמקורן הוא מקלחונים

קצת על תקלות ונזילות של מקלחונים

נזילות בחדרי הרחצה הן עניין שכיח אשר כמעט כל אדם נתקל בו פעם או פעמיים במהלך חייו. הנזילות יכולות להיות קלות וניתנות לתיקון מהיר, או תקלות חמורות אשר ידרשו עבודת צנרת או החלפה של מקלחונים או ריהוט נוסף בחדר הרחצה. על כן יש לתת תשומת לב לנושא ולהבחין בנזילות עוד בתחילתן. ניתן לזהות נזילה עקב רטיבות על הקירות או עובש.

 

•    כיצד ניתן למנוע מנזילות לקרות במקלחון? בראש ובראשונה, ניתן למנוע נזילות שכאלו על ידי תחזוק נכון של המקלחונים. את המקלחונים יש לתחזק בהתאם להוראות היצרן. מומלץ להתייעץ עם המוכר בעת הרכישה – להבין כיצד יש לתחזק את המקלחון ובאיזו תדירות. בנוסף, יש להקפיד על ניקיון המקלחונים. יש לנקות את המקלחונים לפחות פעם בשבוע, על מנת להוריד את כתמי האבנית ואת הצטברות העובש והפטריות בחיבורים. את הניקיון יש לבצע באמצעות חומרי ניקוי המתאימים למקלחון שלכם ולחומרים ממנו עשוי. שימוש בחומרים אחרים עלול להזיק למקלחונים. הנזק יכול להיות פגמים, כתמים  או נזק משמעותי שידרוש החלפה והתקנה של מקלחון חדש.

מקלחונים

•    כיצד לתקן נזילה קיימת במקלחון? נזילות במקלחונים דורשות תיקון מהיר, כיוון שלאורך זמן הן עלולות להחמיר את הנזק או לגרום לנזקים נוספים. לרוב יהיה מדובר בנזילה בצנרת או במתקנים של המקלחון. במצבים כאלו מומלץ לפנות לגורמי מקצוע על מנת שיגיעו לתקן את הבעיה. ראשית, יש לבדוק אם ברשותכם ביטוח או אחריות המכסים את התקלות. לאחר מכן יש לפנות לגורם מוסמך על מנת לטפל בתקלה. מומלץ לבחור בגורם בעל ניסיון מוכח, אמין ומקצועי. ניתן לחפש אותו באתרי האינטרנט השונים בהם קיימים דירוגים ופרסומים של חוות דעת, או לחלופין מהמלצות של מכרים. אין לזלזל בבחירת איש המקצוע, כיוון שגורם לא מתאים עלול להחמיר את הנזקים ולגרום לבסוף להוצאות כלכליות גבוהות יותר.
לסיכום, נזילות במקלחונים ניתנות למניעה על ידי מספר צעדים קלים – ניקיון תדיר של מקלחונים ושאר האביזרים והרהיטים בחדר הרחצה ותחזוקה בהתאם להוראות היצרן. כל זאת תוך שימוש בחומרי ניקוי מתאימים. מומלץ כי תיקון הנזילות יתבצע על ידי גורם מוסמך ואמי
ן.

איתור נזילותחדרי רחצהמקלחוניםנזילהנזילותסתימה באמבטיה

מנהל אתר • מרץ 16, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן