איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מערכות VRF

טיפול בנזילות ממערכות מיזוג תעשייתיות

נזילות ממערכות מיזוג יכולות להיות קשות מאוד אך לעתים הן יכולות להיות מטופלות במהירות רבה. זה תלו יבמי תבחרו לעמוד לשירותכם במשימה הזו כאשר טכנאי מוסמך ומנוסה יוכל לאתר את הנזילה במהירות ולהבין מה הבעיה, כך שהיא גם לא תחזור שוב. זה הזמן להבין כיצד מטפלים בנזילות אלו.

כיצד נזהה נזילה במערכת המיזוג?

מערכות מיזוג אוויר יכולות להיות אמינות מאוד אך בוא העת גם הן יתחילו לעשות בעיות שונות, כאשר הבעיה המוכרת ביותר היא נזילות. נזילות יכולות להיות ממערכות מיזוג שונות כולל מערכות VRF שנחשבות לטובות, ליעילות ולאמינות ביותר שיש, אך כאשר ישנה נזילה בהן למרות הנדירות שלה, היא יכולה להיות מסובכת יותר. כיצד בכלל נזהה נזילה כזו? נוכל לראות טפטוף מאחד הצינורות או מתעלת המיזוג שמאפיינות את המערכת, וכמובן גם נוכל לראות זאת על הקיר, בתוך התקרה או בכל מקום שהצינורות הללו עוברים.

למי צריך לקרוא לטיפול בבעיה זו?

כאשר ישנה נזילה ממערכות מיזוג תעשייתיות כמו מערכות VRF, ובעיקר בהן, יש צורך לקרוא לטכנאי מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות. יכול להיות שגם טכנאי מזגן ביתי יוכל לדעת מה הבעיה אך הוא לא תמיד יהיה מוסמך לטפל בה ולא תמיד הטיפול שלו יהיה הכי מקצועי. כדי שתוכלו להיות בטוחים שהטיפו יהיה יסודי ומקצועי עדיף לקרוא לטכנאי מטעם החברה שהתקינה לכם את המערכת. כך תוכלו להיות בטוחים במאה אחוזים שמדובר בחברה שיודעת כיצד לפתור את הבעיה. חשוב זלכור שלעתים יש גם אחריות על המערכת ואם הבעיה קרתה בתקופת האחריות, ברור שהיא המענה לבעיה.

כמה עולה לטפל בנזילות מהמערכת?

אם קראתם לטכנאי מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות כדי שיפתור את הנזילה שצצה במערכת אצלכם במפעל או בעסק במהלך האחריות, לא תשלמו דבר. יכול להיות שבחלק מן המקרים תצטרכו לשלם דמי השתתפות סמליים שיהיו הרבה יותר נמוכים מכל טיפול אחר שיציעו לכם. חשוב לזכור שהמחיר נע בין 300 ועד 600 שקלים לטיפול בנזילה כזו, תלוי עד כמה היא משמעותית, כמה מסובך להגיע אליה וכולי.

מערכות VRFמערכת VRF

מנהל אתר • February 12, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content