איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

שימוש בפומפה לפתיחת סתימה בשירותים

טווחי מחירים של פותח סתימות חשמלי

פותח סתימות חשמלי הוא כלי עבודה חיוני עבור אינסטלטורים. לצד כלים המתאימים לשימוש ביתי ופרטי כגון צינור לפתיחת סתימות, ספירלה או פומפה, המכשיר החשמלי מיועד לעבודה מאסיבית ופותר בעיות צנרת משמעותיות. על מנת לבחור מכונה מתאימה יש להכיר את מאפייני המוצר, ולשים דגש על הפרטים הבאים:

– דגם
– יצרן
– אחריות
– מנוע ומתח הפעלה- הספק מנוע

בנוסף, כדאי להיעזר בציוד המגן הדרוש על מנת למנוע פגיעות לאחר שימוש בפותח סתימות חשמלי:

– כפפות מקצועיות
– משקפי מגן
– תיק לנשיאת כלים

האם ניתן למצוא מכונה חשמלית במחיר של מאות שקלים?

לאחר שרוכשים את כל הציוד הדרוש ניתן לברר באופן ספציפי לגבי טווח המחירים של פותח סתימות חשמלי. בטווח של עד 200 ש”ח בלבד קשה למצוא מכשיר חשמלי איכותי, אך ניתן להסתפק בספירלה או קפיץ לפתיחת סתימות, ניקוי כיורים, ופינוי לכלוך מתוך אמבטיות. גם בקטגוריית מחירים של 200-350 ש”ח אפשר למצוא רק מוצרים מכניים, עם יעילות מוגבלת והתאמה לסתימות סטנדרטיות בלבד.

בקטגוריית מחירים של מעל 2,000 ש”ח ניתן למצוא שורה ארוכה של מוצרים אטרקטיביים. ראשית, ישנה מכונה לפתיחת סתימות המתאימה לשימוש ידני. מכונה אחרת נמכרת במחיר של עשרות אלפי שקלים, והיא מתאימה לפתיחת סתימות ביוב עד קוטר של 6”. שנית, אפשר לשדרג את פתיחת הסתימות עם סכין יפני מקצועי, תרסיס שימון או מיני אורגנייזר, אך גם המכונה המקורית לבדה מספיקה על מנת לפתוח כמעט את כל סוגי הסתימות. מכונות אלו נמכרות עם אחריות יצרן למשך שנה, ואינן דורשות תחזוקה מסובכת מצד בעלי המלאכה.

כללי בטיחות לקראת פתיחת סתימות

מכונה משוכללת כגון פותח סתימות חשמלי אינה חוסכת את הצורך בהקפדה על כללי בטיחות. בין אם מדובר על עבודה המתבצעת על ידי אינסטלטור מנוסה, או על פתיחת סתימות בצורה עצמאית בכיור של המטבח הביתי, כללי הזהירות צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות. יש להצטייד בכפפות גומי על מנת להגן על הידיים, ולמנוע מגע עם מי האסלה. מלבד ההיגיינה, כפפות גומי מאפשרות עבודה עם מכונות בעלות עוצמה גבוהה ותנודות אינטנסיביות.

בעת שימוש בחומרים כימיים לפני או אחרי הפעלת פותח סתימות חשמלי, יש להרחיק את איזור הטיפול מהעיניים. משקפי מגן יכולים לעזור במקרה הזה, כמו גם קריאה מדויקת של הוראות היצרן. בשום פנים ואופן אין לערבב חומרים כימיקליים שונים או לשפוך את החומר הייעודי לטיפול בסתימות אל תוך מכשיר חשמלי.

לסיכום, מי שמעוניין לפתוח סתימה במהירות וביעילות יכול לשקול רכישה של פומפה, חומרים מיוחדים או קפיץ. בעלי מקצוע אינם מסתפקים בכלים מן הסוג הזה, וזקוקים למכונות אשר מתוכננות במטרה להתגבר על סתימות קשות. פותח סתימות עם מנוע חשמלי הוא ללא ספק פיתרון אידיאלי המקל על בעלי המלאכה בצורה משמעותית.

פותח סתימות חשמלי

מנהל אתר • October 17, 2013


Previous Post

Next Post

Skip to content