איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

צילום תרמי לאיתור נזילות

חמש חברות איתור נזילות מומלצות

שירותי איתור נזילות מבוצעים על ידי חברות שונות בכל רחבי הארץ. השירות מבוסס על שימוש בציוד צילום תרמי לאיתור נזילות והוא מחייב רמה גבוהה של אמינות, מקצועיות וניסיון. הנה 5 חברות שמצליחות לעמוד בסטנדרטים הללו:

1. שלומי קלדרון בע"מ

חברה מובילה בתחום של איתור נזילות ומפגעי ביוב. החברה נמצאת בעתלית והיא מספקת שירותי צילום תרמי לאיתור נזילות בכל איזור הצפון. בנוסף עוסקת החברה במתן שירותים למערכות הסקה, מערכות גז תת קרקעיות ועוד. החברה עובדת בהסדר עם חברות הביטוח וניתן ליצור קשר עם נציגיה לקבלת הצעת מחיר מסודרת.

2. אמיד שירותי בינוי בע"מ

זו חברה המתמחה באיתור כשלים בצנרות ביוב. מומחי החברה מספקים שירותי איתור נזילות לבתים פרטיים, בניינים משותפים ומבנים ציבוריים. החברה שמה דגש על מקצועיות ללא פשרות ומספקת ללקוח דוח ממצאים מסודר מיד בתום העבודה. בנוסף, תחומי העיסוק של החברה כוללים כתיבת חוות דעת מומחים לבתי משפט.

3. א.מ שירותי אינסטלציה

החברה ממוקמת בכפר סבא ומציעה את שירותיה ללקוחות באיזור השרון והמרכז. ברשות החברה מצלמה תרמית לאיתור נזילות נסתרות והיתרון שלה הוא מחירים נמוכים, גם ביחס למקובל באיזורים אחרים ברחבי הארץ. נציגי החברה זמינים עבור הלקוח מסביב לשעון ובמשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ניתן ליצור קשר עם לקוחות החברה כדי לקבל המלצות.

4. עמוס שירותי ביוב וצילום קווים

זו חברה המעניקה שלל שירותים לבורות שופכין וביוב. החברה נחשבת למומחית באספקת שירותי שאיבה, שימוש בציוד צילום תרמי לאיתור נזילות והתקנת מערכות ביוב ותחזוקה. החברה מעסיקה קבלני ביוב מיומנים ופעילה בעיקר באיזור ירושלים. שירותי החברה כוללים הגברת לחץ מים בבניינים ודירות, תיקון ותחזוקת קווי ביוב, שאיבת חומרים כימיים ושטיפת קווים.

5. תבורי שירותי אינסטלציה

חברה המתמחה באיתור נזילות ומפגעים. השירות של החברה מתבצע גם הוא ללא שבירת קירות או רצפה בבית, והוא מתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים. אנשי המקצוע המוסמכים של חברת תבורי שירותי אינסטלציה עושים שימוש בציוד מתקדם והם מחזיקים בניסיון של שנים רבות.

 

איתור נזילותצילום תרמיצילום תרמי לאיתור נזילות

MoranH • דצמבר 25, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן