איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

משאבות טבולות

השימושים של משאבות טבולות

קודם כל- מה זה בכלל משאבה טבולה ולמה היא משמשת?

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום משאבות טבולות לביוב מציע עבורכם מגוון רחב של פתרונות יצירתיים. משאבות טבולות לביוב הן החידוש האחרון בתחום, ועוזרות להתמודד עם תנאי שטח בעייתיים. המשאבות מנקזות את הנוזלים באופן יעיל ונכון בשטח עצמו. תפקיד המשאבות לשאוב את הנוזל ולטחון אותו באופן מלא על מנת למנוע סתימה או הצפה במבנה. השימוש במשאבות אלו נעשה במקרים שונים, במיוחד במקרים בהם קיימת הצטברות של נוזלים, כמו הצפות הנוצרות בשל גשמים עזים, היא מונעת הצפות בחניונים וקומות שנמצאות בחלקן מתחת לקרקע ועוד.

חשוב לזכור- לפני שקונים משאבות

  • יש לבדוק מהי עוצמת השאיבה שהיא מציעה. לא תמיד נזדקק לעצמת השאיבה החזקה ביותר.
  • יש לבחור במשאבה חזקה מאד כאשר מדובר בשטח או מבנה גדול, שכן אז נצטרך להפעיל הרבה יותר כוח ומשאבה קטנה לא תמיד תוכל לעמוד בכך.
  • כאשר מדובר בשטח קטן, אין טעם לרכוש משאבה מאסיבית, אלה משאבה קטנה. הסיבה לכך היא שמשאבות קטנות לרוב עולות פחות כסף וחבל להשקיע כל כך הרבה במשהו שלא נעשה בו שימוש.
  • חשוב לבדוק את היצרן המספק את המשאבה, שהרי ישנן בשוק משאבות שונות מסוגים שונים. משאבות המגיעות מאירופה עדיפות על משאבות טבולות זולות המיוצרות בסין. שווה להתייעץ עם המוכר לגבי סוג המשאבה והמותג.
  • המשאבות המוצעות כיום בשוק הינם בטווח רחב של מחירים. לרוב המחיר מושפע מאיכות המשאבה ומהסוג שלה. ייתכן ושווה להשקיע במשאבה טובה על מנת לקצץ בכספי התחזוקה והתיקונים.
  • יש לבחור בחברה המציעה שירות אישי ואחריות מלאה על המוצרים ובכן שירות תיקונים במידה של בלאי או קלקול פתאומי. אחריות אומרת שלחברה יש ביטחון במוצריה.

משאבות טבולות

למה משמשות משאבות טבולות?

המשאבות הללו משמשות באופן כללי לשאיבת מים מאיזורים שונים. בעוד הפונקציה העיקרית של המשאבות הטבולות היא לשאוב את מי הביוב לנקזם, ואף לגרוס את הפסולת שהצטברה. בשוק קיימים סוגים רבים של משאבות מייצרנים שונים, אך בבחירת החברה ממנה תרכשו את המשאבה, יש לוודא כי היא אכן מספקת שירות תיקון למשאבות שלה.

משאבות טבולות

• October 19, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content