איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

טיפול בהצפה

הצפות גשמים בארץ

הגשם יכול להיות דבר חיובי לחקלאות ולאנשים שפשוט מחכים לו בקוצר רוח כי הם אוהבים את הריח ואת האווירה החורפית, אך לרוב האוכלוסייה הוא מזיק ויכול לגרום להוצאות גדולות מאוד ועצירה של שגרת החיים. הצפות יכולות לגרום לנזקים חמורים מאוד וזה הזמן להבין עד כמה.

מה הנזקים של ההצפות?

ההצפות יכולות להיות בדרגות שונות ובהיקפים גדולים ובכל מקרה מדובר על נזקים שיכולים להיות יקרים מאוד לטיפול ומסובכים מאוד עד להגעה לפתרון. הצפה יכולה לקרות במקומות רבים כאשר לפי המתאר, כך נקבעים גם הנזקים. ככל שמדובר על אזור בעייתי יותר ומורכב יותר כך הנזק יהיה גדול יותר, כאשר הצפה בבית תהיה חמורה יותר מהצפה בכביש. טיפול בהצפה חייב להתבצע במקצועיות כאשר יש מספר שלבים בטיפול, הראשון שבהם הוא שאיבת ההצפה ולאחר מכן טיפול בנזקי המים. המים גורמים לבטון להיות לח ורעוע, הם גורמים לקורוזיה וכמובן להרס של עץ.

הצפות גשמים בארץ: מי נמצא בסיכון?

  • בכל חורף אנו שומעים מחדש איך כבישים רבים הוצפו ופשוט נחסמו לתנועה.
    ניתן לראטיפול בהצפהות ברשימה הארוכה של הכבישים שיצאו משימוש גם כבישים עירוניים וגם כבישים בין עירוניים, ובחלק מהמצבים אלו כבישים ראשיים כמו כביש החוף ונתיבי איילון. כבישים אלו בעלי תשתיות גרועות מאוד שלא מצליחות להכיל מי גשמים רבים, ולכן מומלץ להכין את עצמכם היטב לקראת הסופות שקרבות.
  • ההצפות יכולות לפגוע בכם בצורה קשה ביותר אם יש לכם מרתף. מרתפים נמצאים מתחת לאדמה מה שמגדיל את האפשרות שהמים בסופו של דבר ימצאו את דרכם אליהם. זה יכול לקרות מניקוז לא טוב או מהצפות שעלו על קיבולת הניקוז, דבר שמחייב אתכם להיערך בצורה מתאימה.

מי יכול לטפל בהצפות?

טיפול בהצפה חייב להתבצע בזמן מהיר גם בהתראות קצרות כיוון שכל רגע שהפתרון לא באופק הבעיה רק מחמירה והנזק יהיה גדול יותר. ברגע שיש הצפה זה הזמן להתקשר לחברה שמטפלת בהצפות ומומלץ לבחון את השוק בקצרה כך שמצד אחד תתקשרו מהר ומצד שני תדעו שאתם בוחרים נכון. חברה מקצועית ומנוסה תדע כיצד לפעול מהר ובצורה נכונה והיא מחזיקה ברשותה את כל הכלים החשובים שיגרמו למים להתנקז בצורה נכונה ולאזור לחזור לקדמותו עד כמה שאפשר.

TalM • January 21, 2018


Previous Post

Next Post

Skip to content