איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

ceramic_wall

המדריך לתיקון נזילות באמבטיה

נזילה באמבטיה היא מצב לא נעים, בו אנחנו צריכים לטפל במהירות בבית שלנו

כשאנחנו חושבים על נזילות בבית שלנו, אנחנו צריכים לחשוב על האזורים המועדים לפורענות בהקשר זה – וישנם לא מעט אזורים בהם יכולה להתרחש נזילה בבית שלנו. אזורים שכאלה יכולים להיות תקרת הבית שלנו בשל בעיות איטום, הקירות שלנו בשל איטום חלונות או קירות חיצוניים בעייתי, ואולי יותר מכל מקום אחר – האמבטיה או המקלחת. קווי הצנרת הרבים שעוברים באזור זה, והשימוש הנרחב בהם, גורמים לכך שבמקרים רבים הנזילה תקרה דווקא שם – ובמצבים כאלה אנחנו חייבים לדעת כיצד לשמור על הקרמיקה לאמבטיה שלנו וכיצד לתקן את הנזילה הזאת.

כיצד ניתן לשמור על האמבטיה במידה וישנה נזילה, וכיצד מתקנים אותה?

איך שומרים על האמבטיה? בכדי לשמור על האמבטיה, ובאופן נקודתי יותר – על הקרמיקה לאמבטיה שלנו, אנחנו צריכים לדעת לטפל בנזילה במהירות ולמנוע את הפגיעה שלה בקרמיקה. חשוב להבין כי הקרמיקה היא אמנם עמידה במים מן הסתם, אך נזילה קבועה תיצור משקעים מסוימים באזור בו היא פוגעת באופן קבוע, ולכן כדאי לכסות עם ניילון עד יעבור זעם, ולהקפיד לנקות עם אקונומיקה בסוף התהליך.

איך מתקנים את הנזילה? תיקון הנזילה באמבטיה נגזר מהסיבה שבגינה ישנה נזילה. במידה ומדובר בחיבור לא טוב של ברזים או של דוש, הרי שפעולת הברגה טובה או החלפה של ראש הדוש או הברז, שניתן לבצע גם בכוחות עצמכם – יכולה להספיק. עם זאת, במרבית המקרים הנזילה תהיה תוצאה של בעיית תשתית נרחבת יותר – פיצוץ בצינור או מצב דומה. במצבים כאלה, אנחנו צריכים לפנות לאנשי מקצוע איכותיים בתחום האינסטלציה עבור המענה שנחוץ לנו.

שמרו על האמבטיה שלכם במידה וישנה נזילה, ופנו לאנשי מקצוע איכותיים עבור תיקונה

האמבטיה שלכם היא מרכיב חשוב ביותר משגרת החיים היום יומית שלכם, ואתם צריכים לשמור עליה היטב בעיקר כאשר ישנה תקלה בדמות נזילה. פנו לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיגיעו ויתקנו את התקלה – בין אם מדובר בהחלפת צינור ובין אם בתיקון של ברז. כך, תשמרו על האמבטיה שלכם היטב לאורך זמן.

אמבטיהקרמיקה לאמבטיה

MoranH • דצמבר 25, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן