איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

היעילות של מכשיר לפתיחת סתימות

רכישה של מכשיר לפתיחת סתימות יכולה להתבצע על ידי אנשי מקצוע, או על ידי לקוחות פרטיים. ההבדלים בין סוגי הלקוחות באים לידי ביטוי במספר היבטים. ראשית, אנשי מקצוע יודעים היטב כיצד לנצל את היעילות של המכשיר, ולהפיק ממנו את המיטב. לעומת זאת, לקוחות פרטיים לא תמיד מכירים את ההבדלים בין מכשירים שונים, ולכן יכולים לגרום נזקים בלתי הפיכים.

שנית, אנשי מקצוע רוכשים מכשירים חשמליים כחלק בלתי נפרד מארגז הכלים שלהם. הם יכולים לרשום את ההוצאה על המכשיר בתור הוצאה מוכרת ולקבל החזר. מנגד, לקוחות פרטיים נאלצים להיפרד מסכומי כסף יחסית גבוהים על מנת לרכוש מכשיר איכותי.

הבדלים בין הלקוחות המתעניינים לגבי מכשיר לפתיחת סתימות הם רק חלק מהדיון סביב היעילות של המוצרים. אין ספק כי נזילות בבית, בעסק, במחסן או במפעל הן תופעה מטרידה הדורשת התייחסות מיידית וטיפול יסודי, אך כדאי לבחון כל מקרה לגופו.

מה כוללות עבודות אינסטלציה ותחזוקה?

ציוד לפתיחת נזילותעל מנת לבדוק מתי כדאי להשתמש במכשיר לפתיחת סתימות, ומתי להיעזר באמצעים אחרים, יש להכיר את סל השירותים הניתן על ידי חברות המתמחות בנזילות, עבודות אינסטלציה ותחזוקה:
א. נזקי צנרת קיימים – מכשיר חשמלי מיועד לצורך פיתרון של סתימות וזיהוי נזקי צנרת קיימים. לאחר השימוש במכשיר ניתן להמשיך ולעקוב אחר הצנרת, לזהות נזילות נוספות, ולבדוק האם יש צורך באמצעים נוספים.
ב. חיטוי וניקוי מאגרי מים – פתיחת סתימות מתבצעת לאחר בעיה ספציפית, לעומת עבודות חיטוי וניקוי מאגרי מים הנדרשות לצורך קבלת טופס 4. למעשה, ללא עבודות אלו לא ניתן לאכלס פרויקטים למגורים.
ג. עבודות צנרת כבדה – בקטגוריה זו של עבודות ניתן למצוא בניית מערכות סחרור למאגרי מים בעלי כשלים, מערכות צנרת לבריכות שחייה, מעטפת הידרנטים לכיבוי אש ותשתיות לרשת העירונית. כל העבודות הללו הן נחלתם של אנשי מקצוע וחברות מיומנות בלבד. כמות המשאבים, חומרי הגלם והאמצעים העומדים לרשות החברות הללו גדולה בהרבה מאלו שזמינים עבור לקוחות פרטיים. מהבחינה הזו, מכשיר לפתיחת סתימות הוא אמצעי נלווה ולא מיוחד.

מכשיר לפתיחת סתימות מול אמצעים אחרים

השוואה בין מכשיר ייעודי המתוכנן למען פתיחת סתימות לבין אמצעים ידניים כמו קפיץ או פומפה מעלה נקודות מעניינות. היתרון של מכשיר חשמלי הוא היכולת להתמודד עם סתימות בכל היקף וסדר גודל. החיסרון הוא מחיר גבוה, וצורך בהיכרות עם מונחים מקצועיים לצורך הפעלה יעילה. מצד שני, פומפה וקפיץ לפתיחות סתימות אינם דורשים אף ניסיון מעשי. הם יעילים עבור פתיחת סתימות קטנות בלבד, מחירם נמוך, והם נמצאים כמעט בכל בית פרטי.

לסיכום, יש שלל מכשירים המיועדים לצורך פתיחת סתימות, וכל לקוח יכול לבחור את האמצעי היעיל ביותר עבורו. כדאי להשתמש במערכת שיקולים רחבה, לבדוק את הנסיבות בהן מתקיימות עבודות אינסטלציה, ולהתייעץ עם איש מקצוע לגבי הפיתרון המתאים.

מנהל אתר • נובמבר 3, 2013


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן