איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

הגברת לחץ מים בדירה משפרת איכות חיים

לחץ מים נמוך בבית יכול לפעמים ממש להוציא אותנו מהכלים, במיוחד כאשר מדובר בשטיפת הכלים… כמובן גם ברחצה עשוי הלחץ הנמוך להוציא אותנו מהדעת (כמעט) למה זה קורה ומה אפשר לעשות בנידון?

לחץ מים נמוך בבית מפריע מאוד בחיי היום יום. כל פעולה הצורכת מים כמו רחיצת כלים, מקלחות, ואפילו תהליכי הבישול עשויים לארוך הרבה יותר זמן מהרגיל בעקבות הלחץ הנמוך של המים. ממה זה נובע?

עשויים להיות לכך מספר סיבות עיקריות:
•    לחץ מים עירוני נמוך.
•    צנרת ישנה או סתומה.
•    לחץ  גרביטציוני בלתי מספק של מאגרי המים בבניין 

איך מתמודדים עם לחץ מים נמוך ומה ניתן לעשות לצורך הגברת לחץ מים בדירה?

ישנן כמה וכמה פתרונות כדי להגביר את לחץ המים. כמובן שחובה להתייחס לבעיה ולהתאים את הפתרון בהתאם. כאשר המצב של הלחץ מכניס אתכם ללחץ, זה הזמן לפנות לחברה המתמחה בפתרונות מתאימים לבעיה המלחיצה… חברה מקצועית ואמינה תדע לפתור, לספק וגם להתקין מערכות לחץ לכל מבנה על פי הצורך. למוסדות ציבוריים, לבתים פרטיים וגם לבניינים. 

מי יתקן לכם את הבעיה בלחץ המים?

כאשר אתם מחפשים חברה שתתקן את הבעיה ולחץ המים ישביע את רצונכם ויענה על צרכיכם, עליכם לחפש את החברה האמינה והמקצועית המבטיחה לכם עבודה מושלמת שתכלול את כל האביזרים הנדרשים ותספק לכם את כל הדרוש כולל הצנרת והספחים וגם בלמי זעזועים. אתם לא רוצים לסבול מרעש במערכת המים ולכן חשוב שתבחרו בחברה המבטיחה לכם את שיפור הלחץ אך באמצעים הטכנולוגיים המפותחים שמציע היום השוק המעניק את המענה המושלם לא רק מהבחינה הפרקטית, אלא גם מבחינת הנוחיות והשיפור באיכות החיים.
אין ספק שלחץ מים משופר מעניק הרבה לכל ברז בבית מבחינת השימוש הנוח והיעיל פי כמה וכמה.

 

אלו מערכות עומדות לרשותנו לשיפור או הגברת לחץ מים בדירה?

ישנן מערכות שונות העשויות לפתור את לחץ המים. ישנן משאבות  שהפיקוד שלהן הוא על ידי פרסוסטרט אלו פועלים עם מיכל לחץ הידרופור. ישנן משאבות הפועלות על ידי מערכת פיקוד אלקטרוני וישנן מערכות שפועלות באמצעות פיקוד של משנה תדרים כאשר הפעולה נעשית על ידי שינוי סיבובי המנוע על פי הצריכה.
המערכות הללו מותקנות כל אחת בהתאם לבעיה הספציפית של לחץ המים ממנו סובל המבנה כאשר המשאבה המתאימה עשויה להביא לפתרון המושלם של הבעיה.
מתגוררים בבניין ישן? הצנרת לא הוחלפה מעולם? קרוב לוודאי שיש מה לשפר בלחץ המים. אולי אתם אפילו לא מודעים לכך שלחץ המים שלכם נמוך. התקינו את משאבות לחץ המים, ותתחילו להבין מה זה לחץ מים תקין. אתם לא תבינו איך הסתדרתם עד היום. שטיפת הכלים תארך רבע מהזמן הרגיל, המקלחת אף היא 'תזרום' מהר, ובכלל, מדובר על חיים הרבה יותר 'זורמים' על מי מנוחות…

 

 

משאבותמשאבות לחץ

morn • January 5, 2017


Previous Post

Next Post

Skip to content