איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

ביובית

דרכים להתמודד עם הצפות בחורף

החורף הישראלי אולי לא נחשב לקשה – אך הוא נהיה קשה כאשר אנחנו סובלים מהצפות

 

החורף הישראלי לא ידוע כאחד החורפים הקשים ביותר בכדור הארץ, וזאת בלשון המעטה. ישראל היא מדינה שבה באופן כללי שורר אקלים ים תיכוני עד מדברי, וקשה למצוא מקומות בהם באמת חווים מזג אוויר קשה בימי החורף, אלא באזורים הרריים וצפוניים במיוחד בדרך כלל. עם זאת, אין ספק שברחבי רוב חלקי הארץ, בין אם ברצועת החוף ובין אם בפנים הארץ, יש כמות לא מבוטלת של משקעים וגשמים שיורדת בכל חורף, והבית שלנו צריך להיות ערוך להתמודדות עם המצב הזה. כך למעשה, למרות שהחורף הישראלי הוא לא כל כך קשה, בתוך הבית שלנו הוא יכול להפוך לקשה למדי – אם התשתיות שלנו לא ערוכות לחורף ואנחנו סובלים מהצפות בבית בחודשי החורף הלא רבים. במצב שכזה, שגרת החיים שלנו משתבשת באופן חסר תקדים, ועלינו לדעת איך למנוע את המצב הזה ואיך להתמודד איתו. לכן נבין בדיוק ממה יכולות לנבוע הצפות בבית שלנו ואיך נטפל בהן – ובאיזה מצבים לא תהיה ברירה אלא לקרוא לביובית.

 

כיצד נתמודד עם הצפות בבית שלנו, ומתי אנחנו צריכים לפנות לשירות איכותי של ביובית?

 

  • צנרת – באופן כללי, כל מצב של הצפות בבית שלנו בדרך כלל נובע מכך שהצנרת שלנו לא ערוכה לעומס שמוטל עליה בימי החורף. ימי החורף מביאים עלינו הרבה יותר גשמים ומשקעים, והקור ששורר בימי החורף גם גורר שימוש נרחב יותר בצנרת הבית שלנו למטרות שונות. כאשר העומס 
  • הזה הוא מעבר למה שהצנרת שלנו יכולה לעמוד בו, בעיקר בבתים ישנים למדי, הרי שבדרך כלל הדבר יתורגם להצפות בבית שיוצאות דרך פתחי הניקוז. מצב ידוע במיוחד הוא שבבתים רבי קומות, כאשר נוצרת סתימה בצנרת המרכזית של הבניין, התוצאה הישירה תהיה הצפות בקומות התחתונות, בפתחי הניקוז הנמוכים ביותר דרכם יכולים המים לצאת. אז מה אנחנו צריכים לעשות?

 

  • טיפול ומניעה בהצפות – כאשר אנחנו מדברים על הצפות שנובעות ממערכת הצנרת בבניין שלנו, הרי שדרך הטיפול בהצפות היא גם דרך המניעה של הצפות עתידיות. אנחנו מדברים, כמובן, על שירותים איכותיים של ביובית – משאית גדולה בעלת מנגנון שאיבה חזק שמתחברת לצנרת הבית שלנו ושואבת ממנה בכוח יניקה חזק את כלל המים שבה, עד אשר גם הסתימה במערכת הצנרת נשאבת ונפתחת. בשלב זה מזרימים חזרה את המים בלחץ גבוה, לווידוא מלא של פתיחת כל סתימה אפשרית בבית שלנו, וניתן לנקות את ההצפה בבית מבלי לחשוש להישנות ההצפה.
ביובית

כאשר אנחנו פונים לאנשי המקצוע האיכותיים בתחום, אנחנו מבטיחים לעצמנו חורף חמים ויבש

 

חשוב להבין כי כאשר אנחנו סובלים ממצב של הצפות, שירות ביובית הוא לא האמצעי הקיצוני שבו נשתמש במצבי חירום. למען האמת, מדובר בשירות בסיסי למדי שמוודא סביבה נקייה ויבשה עבורנו, וכך ניתן להעביר את החורף בנעימים.

ביובית

מנהל אתר • October 11, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content