איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

דרכים טבעיות לפתרון בעיות אינסטלציה

בעיות אינסטלציה שונות יכולות להפוך לבעיות משמעותיות ביותר בחיי הבית שלכם

בעיית אינסטלציה היא בעיה שמתרחשת באחת המערכות החשובות ביותר בכל בית, שהיא כמובן מערכת האינסטלציה הביתית. הצנרת הביתית היא מערכת חשובה ביותר, ורבים מאתנו לא מצליחים להבין עד כמה היא מהותית עבור שגרת החיים האיכותית שלהם עד אשר ישנה בעיה שגורמת לתקלות מטרידות – כמו סתימות, נזילות, הצפות וכדומה. במצבים שכאלה, ישנם לא מעט חומרים בשוק המשמשים עבור פתיחת סתימות ופתרון של בעיות אינסטלציה, אך רבים מתייחסים לחומרים האלה בחשדנות, שכן מדובר בכימיקלים שבהחלט יתכן שאינם בריאים לסביבתנו. במצבים שכאלה, נחפש דרכים טבעיות לפתרון בעיות האינסטלציה.

 

כמה דרכים טבעיות לפתוח סתימות ולפתור בעיות אינסטלציה, ללא שימוש בכימיקלים

  • חומץ – אחד הדרכים המוכרות ביותר לפתוח סתימות בכיור או בפתח ניקוז אחר היא שימוש בחומץ. חומץ, בעיקר כאשר הוא מגיב עם סודה לשתייה, חווה תסיסה שבהחלט יכולה לפתוח את הסתימה בכיור. הדרך הנכונה לעשות זאת היא בשפיכה של כמות מכובדת של סודה לשתייה לתוך הכיור הסתום או מעל פתח הניקוז הסתום, ולאחר מכן לשפוך מעל חומץ. יש לבדוק את פתח הניקוז לאחר 10 עד 15 דקות בכדי לבחון האם הסתימה נפתחה.
  • מלח – מלח הוא עוד חומר שבהחלט יכול ליצור צריבה של הסתימה ושטיפה שלה כלפי מטה. לוקחים חצי כוס מלח ושופכים לתוך הניקוז הסתום, ולאחר מכן שופכים מעל חצי כוס של אבקת סודה לשתייה. על כל התערובת הזאת שופכים מים רותחים, ובהחלט ניתן גם לחזור על סדר הפעולות מספר פעמים ולראות האם הדבר פותח את הסתימה.

 

כשלא מצליחים לפתור את בעיית האינסטלציה באופן טבעי – צריך לפנות למקצוענים

כפי שהבנתם, ישנן כמה דרכים טבעיות לנסות לפתוח את הסתימה ולפתור את בעיית האינסטלציה בבית שלכם. עם זאת, כאשר אתם לא בטוחים באיזו בעיה מדובר, כאשר אתם לא בטוחים ביכולתכם לטפל בבעיה בכוחות עצמכם או כאשר אתם פשוט לא מצליחים לעשות זאת – אינסטלטור מקצועי הוא הכתובת שלכם. עבור שעת הצורך בבית שלכם, תמיד כדאי להחזיק מספר של אינסטלטור.

.

 

 

 

אינסטלטוראינסטלטור 24 שעותאינסטלציהמערכת אינסטלציה

• June 15, 2016


Previous Post

Next Post

Skip to content