איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איטום קירות חיצוניים

בעיות איטום קירות חיצוניים במבנים

איטום של קירות חיצוניים הוא חשוב ביותר ליצירת סביבת מחייה בסיסית
 

הקירות החיצוניים של כל מבנה הם אלה שנותנים לו הלכה למעשה את צורתו, ויש להם חשיבות בלתי מבוטלת ביצירת סביבת המחייה הבסיסית ביותר בו – כשהם ממלאים תפקידים פרקטיים רבים בהקניית היציבות הנחוצה למבנה, וגם ביצירת הסביבה האטומה בו – בכל הנוגע לרטיבות וטמפרטורה. משום כך, איטום הקירות החיצוניים הוא חלק בלתי נפרד מסביבת המחייה הבסיסית בכל בית ומבנה. כאשר ישנה בעיה באיטום הקירות החיצוניים, הדבר יתבטא במקרים רבים בהופעת כתמי רטיבות על הקירות בצדם הפנימי – וחשוב שלא להתבלבל, ויש צורך לבדוק האם מקור הבעיה הוא דווקא בקירות החיצוניים. לאחר מכן, צריך לדעת גם כיצד לטפל בבעיות אלה.

איטום קירות חיצונייםאילו בעיות איטום יכולות להיות בקירות חיצוניים, וכיצד ניתן לפתור מצב זה?

  • איטום בסיסי – בעיות איטום בסיסיות בקירות חיצוניים מקבלות מענה דרך שירות בסיסי של איטום קירות. שירות שכזה כולל עבודת תשתית מסוימת שבה מגיעים לקירות החיצוניים דרך הקירות הפנימיים, ומבצעים את עבודת האיטום באמצעות חומרים פולימריים או באמצעות חומרי איטום אחרים – אך חשוב להבין שהדבר מתאפשר אך ורק אם לאחר איתור הנזילות מגיעים למסקנה שבעיית האיטום היא במקום אליו יש גישה נוחה יחסית. במצבים אחרים, יש צורך בפתרון מתקדם יותר.
     
  • עבודות גובה – ישנם מקרים בהם בעיית האיטום בקיר החיצוני תהיה מבוססת במקום בעל גישה בלתי אפשרית מבפנים, ולכן יהיה צורך בעבודת גובה בכדי לאטום אותם היטב. במצבים כאלה, עבודות גובה בסנפלינג הן הפתרון המתאים לאיטום הקיר החיצוני. יש צורך בעבודות גובה בסנפלינג של אנשי מקצוע שיכולים להגיע למקור הבעיה, ולאטום אותה היטב – וחשוב לתכנן ביצוע של משימה שכזו בצורה מדויקת בכדי לוודא שאתם מקבלים שירות איטום איכותי ולא פחות מכך – בטיחותי.

מצאו את הפתרון שמתאים לאיטום הבית שלכם

איטום הבית שלכם הוא לא עניין של מה בכך, ובכדי להבטיח את הביצוע האיכותי שלו אתם צריכים לעתים גם לחשוב מחוץ לקופסה. כאשר הבעיה היא בקירות חיצוניים, פתרונות כמו עבודות גובה בסנפלינג יכולים להיות בדיוק מה שנחוץ עבור סביבת המחייה בבית שלכם.

איטוםאיטום קירותעבודות גובה לאיטום

yasmint • דצמבר 20, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן