איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

איטום לאחר נזילה מהגג

ביצוע איטום לאחר נזילה מהגג

אם אתם סובלים מנזילה מהגג אתם צריכים למצוא לזה פתרון כמה שיותר מהר. בכל רגע ורגע הנזילה מחמירה ויוצרת עוד נזק והנזק הזה יכול לעלות לכם אלפי שקלים. גם אם הנזילה כבר נעצרה זה לא הכל כי אתם צריכים לדאוג לאיטום מחודש. המאמר הזה יסביר לכם את כל המידע שאתם צריכים לקבל.

תיקון הנזילה זה לא הסוף

כאשר ישנה נזילה מהגג היא בדרך כלל קרתה כי האיטום לא היה מושלם. כמובן שהפעולה הראשונה שאתם צריכים לבצע היא לתקן את הנזילה, כלומר לקרוא למאתר נזילות או לאינסטלטור שמתמחה בזה ולתת לו לעשות את העבודה. הוא ישתמש במצלמות תרמיות ובכל מיני שיטות כדי להבין מאיפה בדיוק הנזילה ומה חומרת הרטיבות, ולאחר מכן הוא יטפל בה. לאחר מכן המשימה שלכם צריכה להימשך באיטום גגות מחודש. אמנם לא תמיד יש צורך לאטום את שטח הגג כולו בשנית אך זה ללא ספק אם תנסו לחסוך על איטום החלק הבעייתי בגג הנזילה יכולה לחזור שוב.

כיצד ניתן לאטום את הגג?

איטום הגג אחרי תיקון הנזילה יכולה להתבצע בכמה שיטות כאשר השיטה הכי טובה היא כמובן יריעות ביטומניות. יריעות ביטומניות הן השיטה הכי טובה שיש בגלל העמידות האיתנה שלהם לאורך זמן. מדובר בשיטה הכי טובה שיש כאשר יריעות אלו גם בצבע לבן מה שלא פוגע בנראות של הגג ומשאיר אותו שימושי גם לאחר מכן, כמו למשל להנחת ריצוף. את השיטה לאיטום הגג ניתן ליישם רק על ידי קבלן איטום איכותי, ובבחירה שלו אסור לכם לטעות. חשוב לזכור כי האיטום יכול להיות פשוט במיוחד אפילו עם זפת קרה, אם מדובר באיטום נקודתי מאוד.

כיצד נוודא שהאיטום בוצע כהלכה?

כדי לוודא שהאיטום בוצע כהלכה אתם חייבים לבדוק האם יש על האיטום אחריות. אמנם אחריות יכולה להיות רק למראית עין, גם נוכלים כאלו יש בתחום, ולכן אתם חייבים לבדוק האם יש הסכם ברור שכך הקבלן שאטם את הגג שוב לא יוכל להתחמק. כמובן שתמיד כדאי לעבוד עם חברות מנוסות שידאגו לשם שלהן ויבצעו הכל ביסודיות.

 

איטום גגותעבודת איטום

מנהל אתר • February 12, 2019


Previous Post

Next Post

Skip to content