איתור נזילות

איתור נזילות מים ופתרון בעיות אינסטלציה

מזגני מיצובישי

אך תאתרו היטב את הנזילה מהמזגן שלכם

אחת התופעות והבעיות הנפוצות יחסית כשיש מזגן בבית, היא שיש ממנו נזילה. איך מזהים אבל שיש נזילה בכלל מהמזגן? לרוב הדבר יופיע דרך רטיבות מסתורית בחלק החיצוני של הקיר – או כמובן שנזהה את הרטיבות על הרצפה שלנו. לפעמים קל לזהות את הרטיבות כי ממש רואים את המים יוצאים ומטפטפים מתוך המזגן. אם כן במקרים הללו, מה עושים? הדבר נכון כמובן לכל מזגן – בין אם יש לכם מזגן מיצובישי או של כל חברה אחרת.

 

כך תזהו ותטפלו היטב בנזילה מהמזגן

 

  • מהיכן הנזילה יוצאת? – יש שני מקומות אפשריים שמהם תהיה נזילה במזגן שלכם. מקור אחד הוא פתחי האוורור של המזגן עצמו – שתזהו שמוציאים מים. אפשרות אחרת היא שהצנרת שמחוברת למזגן תוציא מים וממנה תתרחש הנזילה. שימו לב שבמצב כזה קל לעקוב אחרי הנזילה של מזגני מיצובישי ומזגנים נוספים – כי אם הנזילה היא מהצנרת, פשוט צריך להחליף את הצינור, וכך מטפלים בבעיה בקלות. אז מה עושים אם הנזילה יוצאת מפתחי המזגן עצמם?
  • בדקו את המסננים – פעמים רבות, יש נזילה ממזגן, משום שהמסננים של המזגן מלוכלכים מידי. הדבר גורם לכך שהמים שאמורים לעבור לצינור לא מצליחים לעבור, והתוצאה תהיה שבמקום זה הם יצאו מהפתח הקרוב ביותר, ואלו הם פתחי האוורור. אז מה עושים? פשוט מאד. מכבים את המזגן, מוציאים את המסננים, ושוטפים ומנקים אותם היטב. אם זו הייתה הבעיה, הרי שכעת לא יחזרו הנזילות.
  • מה יש בקצה הצינור? – עוד דרך לתקן את הנזילה מתוך מזגני מיצובישי ומזגנים נוספים, היא כמובן לבדוק את הקצה של הצינור. אם שמתם אותו בתוך דלי, כנראה שהדלי התמלא ולכן הצינור מתמלא במים – אשר חוזרים למזגן ויוצאים מהקצה השני שלו. פשוט רוקנו את דלי. כדאי לרוקן את הדלי אחת לכמה זמן כדי שזה לא יחזור על עצמו.

מזגני מיצובישי

ואם בכל זאת עוד יש נזילה?

בעקרון, השיטות אשר פירטנו עבורכם, אמורות לעזור לכם גם לאתר את הנזילה מהמזגן שלכם, וגם לפתור לרוב את הנזילה בעצמכם. אם בכל זאת הנזילה לא מפסיקה, פנו כמובן לטכנאי מזגנים אשר יבחן את הבעיה לעומק.

מזגן מיצובישי

מנהל אתר • אוקטובר 11, 2016


Previous Post

Next Post

דילוג לתוכן